‘On My Block’ Sezon 3, sizi ve ekibi vahşi bir kaz kovalamacasına götürüyor

'On My Block' Sezon 3, sizi ve ekibi vahşi bir kaz kovalamacasına götürüyor

Netflix’in On My Block’unun 3. Sezonunda, her karakterin takılıp kalmış bir anı vardır – bir ilişkiye, bir arkadaşlığa, bir desene, bir hise ve nihayetinde, Olumlu bir sonucu yokmuş gibi.

Bir şovu tartışmak bazen aynı şekilde hissedebilir. Bir mevsimi yutmak için sadece günler (veya saatler) arasında geçen aylar veya yıllar ile, ilerlemek sonsuza dek sürüyormuş gibi hissedebilir. Benim Blok Sezon 3’te, selefinden daha iyi veya daha kötü olmasa da, hikayeyi ilerletmeye çalışırken akar – ancak ana oyuncu neden geri dönmeye devam ettiğimiz için her zamanki kadar güçlü bir durum haline getirir.

3.Sezon, Monse (Sierra Capri), Ruby (Jason Genao), Jamal (Brett Gray) ve Cesar (Diego Tinoco) olan 2.Seviye uçurumdan sonra (1.Sezon kadar stresli değil, yine de bir saldırı!) Monse’nin en iyi arkadaşlarıyla daha fazla bir şey yapmak istemediğini ilan etmesinden sonra sadece gözlerini bağladı ve kaçırdı. Kaçıran adamlar Santos’un kötü şöhretli lideri Cuchillos (Ada Luz Ola) ve Sezon 2’de bulunan RollerWorld parasını gizleme partisi olarak ortaya çıktı. onlarca yıl önce.

Jamal'ın 'On My Block' 3. Sezonunda bir takipçisi olabilir, ama en azından bize böyle anlar veriyor.

Jamal’ın ‘On My Block’ 3. Sezonunda bir takipçisi olabilir, ancak en azından bize böyle anlar veriyor.

Cesar’ın dünyasını yöneten toplumsal düzene aittir; Monse için, o iktidar pozisyonunda müthiş bir kadın. Hem Ruby hem de Jamal’da biraz cinsel bir korku heyecanına ilham veriyor, özellikle de ikincisinin hain misyonlar için felaket arzusunu ateşliyor. Cuchillos çok fazla ekran zamanı alamasa da, bu kısa karşılaşmalar her karakteri sezon boyunca ve finaline doğru yönlendiriyor – cinsellikleri ve adrenalinleri olan çocuklar ve gelişen bağımsızlığıyla Monse.

On gibi hissediyor My Block Season 3, geleneksel Netflix dökümünden ziyade bir haftadan bir bölüm sürümünden faydalanacak.

Arada klasik On My Block maskaralıklarını elde ediyoruz. Ana ekip arasında gerginlik sadece Cuchillos yüzünden değil, daha önce gelen her şey yüzünden de arttı – önceki mevsimlerin ve süren şeylerin artan ayrılığı söylenmedi. Monse, bir g.d. olan Jasmine (Jessica Marie Garcia) ile olan arkadaşlığında rahatlık ve güven bulur. gençler ve yetişkinler için simge. Monse’ye, “Bakım ve çok fazla bakım yapmak sorun değil. Kendinizi bu süreçte bırakmayın. ”

Yasemin ve Jamal, grubun misyonuna kimin önderlik edeceği vaadinden çok daha az heyecan verici bir görev için gösterişli bir şekilde rekabet eder.

Peygamberler çoğunlukla nötralize edildiğinde, daha acil tehdit, Santos ile tartışmalı bölge için başka bir çete duruşudur … ancak bu, Core Four’u anında etkilemeden bakımı her zamanki kadar zor.

Jessica Maria Garcia, ‘Bloğumda’ Yasemin olarak gerçek bir simge.

Resim: Kevin Estrada / Netflix

Bu amaçla, Cesar şovun en az yazılmış ve en az ilgi çeken karakteri olmaya devam ediyor, Tinoco katman eklemeye çalışıyor onun tasviri için.

Şovun merkezi çifti olarak, Cesar ve Monse, 1. sezonda pilotun birkaç dakika içinde ekran dışında kalmaya başladıkları dezavantajdan asla kaçamazlar. İlişkilerini geliştirmeye hiç yatırım yapamadığımız için, bozulmadan etkilenmek ya da yeniden canlanan romantizm için bu kadar kök salmak zor.

Önceki sezonlardan daha fazla, Bloklarım Sezonunda gibi geliyor 3, geleneksel Netflix dökümünden ziyade bir haftadan bire kadar yayınlanan bölümden yararlanır. Alt noktalar ve b-hikayeleri bir tıkırtıda kaybolur ve bunların yeterli olması, Sezon 4’ten önce unutacağınız sonuyla ilgisiz hale gelir – ve hatta o zaman bile kayıp için acı çekmez.

Her zaman olduğu gibi, bu sekiz bölümden sonra bizimle kalan şey, travmaları, sadakatleri, sevgileri ve cücelere olan düşkünlükleri ile merkezdeki arkadaşlar. Geri gelmenin en iyi kısmı ve her şey bittiğinde bırakılması en zor olanı – nasıl biterse bitir.

On My Block Season 3 artık Netflix’te yayınlanıyor.

.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.