Pis Yedili ve İçerde dizilerinin tekrar bölümleri hafta içi her gün ekranda

Pis Yedili ve İçerde dizilerinin tekrar bölümleri hafta içi her gün ekranda

Pis Yedili ve İçerde dizilerinin tekrar bölümleri hafta içi her gün ekranda

Ay Yapım imzalı, Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli’nin rol aldığı, iki kardeşin birbirini bulma hikayesini anlatan İçerde ile bir dönem ilgiyle takip edilen gençlik dizisi Pis Yedili bugün itibariyle hafta için her gün Show TV’de!

Kardeş olduklarından habersiz Polis Akademisi’nden mezun olan Sarp ve Mert’in farklı mücadelelerini konu alan İçerde, sürükleyici hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla bir dönem ekranlarda fırtınalar estirmişti. Uzun bir aradan sonra bu akşam sevenleriyle buluşacak özlenen dizi, tekrar bölümleriyle bir kez daha gönüllerde taht kuracak.

YOKSULLUKLARI EN BÜYÜK ZENGİNLİKLERİYDİ!

Kalplere sığmayan kıskançlıklarıyla, eğlenceli dostluklarıyla, bitmek bilmez kavgalarıyla ve haylazlıklarla dolu maceralarıyla ders sıralarını özleten muhteşem okul hikayesi Pis Yedili yeniden sizlerle!

Okudukları lisede çıkan yangın sonucu açıkta kalan yedi liseli gencin, zorunluluktan geçiş yaptıkları özel bir kolejde ikoncanlar adını taktıkları yeni kolejli arkadaşlarıyla aralarında geçen atışmalı ve eğlenceli diyaloglarla dolu bir okul hikayesinin ekrana geldiği gençlik dizisi bugün itibariyle ekranlara tekrar merhaba diyor.

İçerde bugünden itibaren hafta içi her akşam, Pis Yedili ise hafta içi her gün saat 15.30’da Show TV’de!

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.