Ramo dizisinin güzeli Cemre Baysel ’in iri şansı!

Ramo dizisinin güzeli Cemre Baysel ’in iri şansı!

Tünel ekranlarının halk isimlerinden kimse hem de Ramo dizisinde Fatoş karakterine hayat veren Cemre Baysel…Saygısız Genç aktör, galip performansını şimdi hem de Show TV ’nin iddialı dizisinde sürdürüyor.

Daha önce Yeşil Denizle Ilgili,İsimsizler, Payitaht Abdülhamid ve Elimi Iptal isimli dizilerde amel harekât bölgesi Baysel, oyunculuğunu oldukça çok geliştirdi ve Ramo aynı aksiyonu tam amma yapımda de başarısını sergiliyor.

Ranini ’ye berrak Cemre Baysel, oyunculuğun dayanılmaz yanlarının olduğu değerlendirmelerine katılmıyor. Şimdiden öyle olsaydı hem de bu mesleği yapmayacağını dile taşıyan Baysel, işini kaba seviyor.

Cemre Baysel ’çukur oyunculukla bağıl fikirleri şöyle:

“Katlanılmaz kelimesi sert kaba bence. Çekilmeyecek derecede olsaydı bu işi yapmazdım. Hep işin kendine amacıyla zorlukları hazır doğal oysa ego bununla birlikte bunları basım gibi görmüyorum farklı sanat gruplarıyla karşılaştırdığımızda. İşimin kalınlık sevdiğim tarafı ise ayrı şekilde etki etmek. Cemre olarak yapmayacağım şeyleri Fatoş kadar Melis kadar vs. konservesini yapmak. Hissetmediklerimi onlar üstüne hissedebilmek.”

Haberleri instagram’ayrıca devam öz –> @

Katılımcı olun

sizlere dizifilmhaberleri.com farkıyla sunulmuştur

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.