Reytinglere bakınca Arkadaki Sokaklar dizisi benzeri tekrar doğuyor!

Reytinglere bakınca Arkadaki Sokaklar dizisi benzeri tekrar doğuyor!

Kanal D ekranlarında 14 sezondur izleyicilerle buluşmakta olan Arka Sokaklar dizisinin 544.bölümü 28 Şubat Cuma akşamı izleyicilerle buluştu. Dizinin reytinglerde yeniden yükseliş sergilemesi ve rakiplerini de arkasına alması benzeri “yeniden doğuşun ’ bir ilanı gibi…

Total grubunda Hercai dizisinden Cuma akşamlarının en çok izlenen dizisi unvanını geri alan Arkadaki Sokaklar, Babil dizisine ise AB ve ABC1 gruplarında geçilmekteydi.Dün akşam Babil yayınlanmayınca Arka Sokaklar hem totalde keza de AB grubunda birinci olurken, ABC1 grubunda ise Hercai ’nin gerisinde en fazla izlenen ikinci diziydi.

28 Şubat akşamı bir tek Star TV, Babil dizisini yayından kaldırdı. Öteki kanallar ise dizilerine aynen devam etti. TRT1 ’de Payitaht Abdülhamid totalde 10. olurken, AB ’de 3. sırada ve ABC1 ’de de 4. sırada kendisine yer buldu.

Star TV ’nin Babil ’i yayınlamaması en çok da Arka Sokaklar dizisini sevindirdi. 14.sezonundaki dizi benzeri şaha kalktı ve Fox Ana Haber ’den sonra hem total hem de AB gruplarında birincil sırada yer aldı. ABC1 ’de ise Hercai ’den sonradan genel toplamda 3. sıradaydı.

İşte 28 Şubat Cuma günü tüm kategorilerde ilk 10 program listesi:

Haberleri instagram’da peşine düşüp takip et –> @

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.