Savaşçı dizisinde başrol oyuncusuna sakın bir şey olmasın!

Savaşçı dizisinde başrol oyuncusuna sakın bir şey olmasın!

Fox TV ekranında izleyicilerle buluşmakta olan Savaşçı dizisinin 95.yeni bölümü 1 Mart Pazar akşamı yayınlanacak. Dizinin yeni bölümünde Yörük Haydar, tüm bölüğü kurtarmak için içi bomba dolu araçla uzaklaşıyor. Bomba patlıyor. Peki Yüzbaşı Haydar ölecek mi? Sarp Levendoğlu ’nun canlandırdığı Yörük Haydar ’ın ölmesi böylece beklenmiyor.

Oysa dizinin takipçileri sosyal medya yorumlarında gerçi senaristleri uyarmadan durmadı. “Yörük Haydar ölür ise dizi izlenmez, Yörük dizinin neşesi” diye yazar Savaşçı hayranları bunun heyecanı sağlamlaştırmak için yapılan bir oyun olduğu düşüncesinde. Haberimizin devamında yeni bölüm özetini bulabilirsiniz. İşte Savaşçı 95.birim 2.fragmanı:

Peki 95. bölümde başka neler yaşanacak? İşte detaylar: Savaşçı ’da olayların arkası kesilmiyor! Haydar Yüzbaşı üssün gönderindeki Türk Bayrağı ’nı indirmeye kalkan adamı vurmuştur.

Türk Askerleri ve üssün çevresinde toplanan alan halkı aralarında ipler gerilirken, Merlin ’in ikinci hamlesi işleri içinden çıkılmaz bir duruma sokar.

Bir anda ortalık ateş çemberine döner. Ancak Kağan Yüzbaşı eline geçen manâlı bir bilgiyle, bölge halkını yatıştırmak için harekete geçer. Bir süre üs çevresinde ağırbaşlılık sağlansa da haberi bölge Merlin ’in vazgeçmeye niyeti yoktur.

Sürpriz bir şekilde Kılıç Timi ’nin karşısına meydana çıkan Merlin ’in oyunu, herkesi şaşkına çevirirken, hazırladığı kapan gerilimi daha da yükseltecektir.

Haberleri instagram’da peşine düşüp takip et –> @

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.