Sefirin Kızı dizisinde değişime çağırma var!

Sefirin Kızı dizisinde değişime çağırma var!

Şans TV ’nin halka özgü dizilerinden Sefirin Kızı, geçtiğimiz hafta reytinglerde azalma sergilemiş ve bu duruş dizinin bundan böyle hikayesinde değişikliklerin başlaması gerektiği biçimli yorumlanmıştı.

Çopur ’un her tarafta öne geçmesinin ilk sebebi sürekli olarak acemi karakterlerle,acemi hikayelerin dizide durum alması. Sefirin Kızı dolayı keza böyle bazı çağrı gözüküyor. Dizide öyle amma hareket atılacak mı vesvese konusu… Çekirdek olası Sefirin Kızı dizisinin ayrıca akıcı, aksiyonu yüksekte suyu tutan, rahibe adayı karakterlerle zenginleşen bazı yolda ilerlemesi güzelce olacaktır.

Sefirin Kızı dizisinin 2 Mart Pazartesi akşamı yayınlanacak olan 11. bölümünde Sancar ’ı kaba sarsan amma facia mevcut… İşte acemi bölümde yaşanacakların detayı:

Nare ’nin tüm mücadelesine gerçi, Sancar sonunu getirebilecek gerçeklere biraz step uzaktadır. İsviçre ’hem Nare ’nin sekiz yıl önce bebeğiyle kaldığı düşünce hastanesinde, Isabel ’boşluk karşısındadır.

Isabel ’e soruları soran Sancar, cevapları bulansa Gediz olur. Nare, Gediz ’e sonunda her sırlarını açacak, fikir hastanesindeki günlerini anlatacak çok güvenir.

Isabel ise Sancar ’a yeni amma hikâye anlatır; Shakespeare ’nin Othello ’sundan bahseder ona. Şüphenin zehriyle karısını öldürücü Othello ’yu öğrenen Sancar aşırı sarsılır.

Üzerine bundan başka Akın ’la karşılaşınca Sancar gerçeği bakmak -mek üzere gittiği İsviçre ’den bulduğu cevaplarla çıldırmak üzere helezoni fakat Giriş da onu görür görmez Nare ’nin Türkiye ’hem olduğunu anlar ve çıldırır.

İsviçre ’de bunlar yaşanırken, Nare Türkiye ’hem de babasının yokluğunda onu kaba ilgi uyandıran Melek ’le uğraşmakta, kızının üç hüviyet biraz aile olabilme umudunu dalgın etmeye çalışmaktadır. Ancak Sancar aşırı kalmadan Türkiye ’ye döndüğünde, hiçbir da Nare ’nin beklediği falan davranmayacak ve Nare ’nin işini tamamen zorlaştıracaktır.

Haberleri instagram’da sürdürme et –> @

Onaylayan olun

sizlere dizifilmhaberleri.com farkıyla sunulmuştur

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.