Sefirin Kızı dizisinde sinirler geriliyor, delirme hali var!

Sefirin Kızı dizisinde sinirler geriliyor, delirme hali var!

Sefirin Kızı dizisinde 11.yeni bölüm 2 Mart Pazartesi akşamı yayınlanacak. ‘Delirme, delirince geçmiyor ’… Engin Akyürek ve Neslihan Atagül Doğulu ’nun başrollerini paylaştığı, Star TV ’nin sevilen dizisi, ‘Sefir ’in Kızı ’ her Pazartesi izleyici ile buluşuyor. Yapımına NGM ve O3 Medya ’nın birlikte imza attığı “Sefirin Kızı”nda; Engin Akyürek yörenin sözü geçen zengin adamı Sancar Efeoğlu ’nu, Neslihan Atagül Doğulu da sefirin kızı Nare ’yi canlandırıyor.

Uraz Kaygılaroğlu Doğukan Polat, Hivda Zizan Alp, Açlık Çakar Yalçınkaya, Erhan Alpay, Erdal Küçükkömürcü, Gonca Cilasun, Tülin Yazkan, Esra Kızıldoğan, Cemre Öktem ’in de oyuncu kadrosunda yer alan dizinin çekimleri Ege ’de yapılıyor. Yönetmenliğini Emre Kabakuşak ’ın yaptığı dizinin senaryosunu A. Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem kaleme alıyor. Peki dizide neler izleyeceksiniz. 11. bölüm fragmanı ve özet bilgileri haberimizin devamında bulunuyor.

11 ’ncu Bölüm Konusu; Nare ’nin tüm mücadelesine karşın, Sancar sonunu getirebilecek gerçeklere bir adım uzaktadır. İsviçre ’de Nare ’nin sekiz sene önce bebeğiyle kaldığı fikir hastanesinde, Isabel ’in karşısındadır.

Isabel ’e soruları soran Sancar, cevapları bulansa Gediz olur. Nare, Gediz ’e nihayet tüm sırlarını açacak, us hastanesindeki günlerini anlatacak değin güvenir. Isabel ise Sancar ’a yeni bir masal anlatır; Shakespeare ’nin Othello ’sundan bahseder ona. Şüphenin zehriyle karısını öldüren Othello ’yu öğrenen Sancar çok sarsılır.

Üzerine diğer taraftan Akın ’la karşılaşınca Sancar gerçeği bulmak üzere gittiği İsviçre ’den bulduğu cevaplarla delirmek üzere döner lakin Akın da onu görünce Nare ’nin Türkiye ’de olduğunu anlar ve çıldırır.

İsviçre ’de bunlar yaşanırken, Nare Türkiye ’de babasının yokluğunda onu fazla zorlayan Melek ’le
uğraşmakta, kızının üç şahsiyet bir aile olabilme umudunu yok etmeye çalışmaktadır. Fakat Sancar çok kalmadan Türkiye ’ye döndüğünde, hiç de Nare ’nin beklediği gibi davranmayacak ve Nare ’nin işini ayrıntılarıyla zorlaştıracaktır.

Yayın Günü: 2 Mart Pazartesi
Yayınlama Saati: 20.00 / Yeni birim – 11. Blm

Haberleri instagram’da takip et –> @

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.