Sefirin Kızı ’nı geçen Çukur dizisinde iki büyük gelişme yaşandı!

Sefirin Kızı ’nı geçen Çukur dizisinde iki büyük gelişme yaşandı!

Pazartesi akşamları reyting mücadelesi en ince ayrıntısına kadar kendini belirlenmiş ediyor. Sefirin Kızı ’nın haftalardır süren birinciliği bu hafta son buldu ve dizi hiçbir kategoride birinci olamadı, ikincilik elde etti. Sefirin Kızı, totalde Çukur ’a geçildi ve haftalar daha sonra Show TV dizisi bu başarısı ile gücünü koruduğunu gösterdi. Fox Başlıca Haber bülteni de AB ve ABC1 kategorilerinde Sefirin Kızı ’nın önünde yer aldı. Bu sonuçların bir sebebi de Sefirin Kızı dizisinin senaryosuna karşın eleştirilerin artmaya başlaması ve ilginin azalması olarak gösteriliyor. Çukur ise totalde öncelikle büyük bir iş başardı. Çukur ’un AB grubunda Yasak Elma ’ya bile geçildiğini en çok izlenen 3. dizi olduğunu da hatırlatalım.

Çukur dizisinin birincilik çıkışından daha sonra yeni gelişmeler seri halinde geldi. Dizinin kadrosuna yeni bir isim katıldı. TV100 ’den Birsen Altuntaş ’ın haberine göre Uğur Aslan, dizide Emir karakteri ile yer alacak. Bu karakterin dizide dengeleri değiştirmesi bekleniyor.

Çukur dizisi ile ilgili bir diğer dikkat çeken nokta ise yapımın 4. sezonda da devam etmesine karşın planlamaların yapılması… Dizi her sezon yenilikler yaparak ilgiyi yüksek tutmayı başardı. 4.sezonun başında da öbür bir olaylar dizini ile karşılaşabilirsiniz.

Sinan Öztürk ’ün yönettiği, Gökhan Horzum ’un da senaryosunu yazdığı Çukur dizisi ayrıca hikayesini etkin kılma keza de yeni karakterleri diziye adapte etme konusunda bir hayli ustalaştı. Bu koşul da Sefirin Kızı ’nın ilerleyen haftalarda da reytinglerde birinciliği rakibine kaptırabileceği gerçeğini gözler önüne seriyor.

Haberleri instagram’da takip et –> @

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.