Serenay Sarıkaya için koronavirüs salgını bir fırsat oldu!

Serenay Sarıkaya için koronavirüs salgını bir fırsat oldu!

Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, Alice müzikali ile 2 sezon sahnelerde yer aldı. Oyuncu, müzikal ile birlikte geçtiğimiz aylardan itibaren Bergen filmine de hazırlanmaya başlamıştı.

Acıların Kadını olarak bilinen arabesk müziğin güçlü sesi Bergen’in hüzünlü hikayesini anlatmak adına farklı hazırlıklara girişen Sarıkaya, özellikle sesinin arabeske yatkın olmaması eleştirileri almıştı.

Aldığı bu eleştiriler sonrası şan derslerini artıran ve sıklıkla Bergen şarkıları söyleyerek onun yorumuna sesini yaklaştırmaya çalışan Serenay Sarıkaya, çalışmalarını daha güçlü şekilde yapabilmek adına koronavirüs salgınından bir hayli istifade edecek.

Daha önce Haziran ayında başlaması planlanan Bergen filminin çekimleri Eylül ayına ertelendi. Bu da ünlü oyuncuya daha çok çalışabilmesi adına çok önemli bir 3 ay sağlamış oldu.

Yapım şirketinin 1,5 yıl önce başlattığı hazırlıklarda Serenay Sarıkaya’nın da kendini tam olarak çekimlere hazırlaması mümkün olacak.

Sevgilisi Cem Yılmaz ile magazinbasının en çok konuştuğu isimlerden olan Serenay Sarıkaya, karantinada olduğu bu süreçte de harıl harıl rolüne çalışıyor.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.