Serkan Çayoğlu ’na takviye büyük! Alp Navruz ve Kaan Şimşek ’dan mesaj var!

Serkan Çayoğlu ’na takviye büyük! Alp Navruz ve Kaan Şimşek ’dan mesaj var!

Yeni Yaşam isimli diziye başlayan Serkan Çayoğlu, yakında hayranlarının karşısına çıkacak. Bir Bodyguard hikayesi lakin kendi derdi olan bir öykü olarak geliyor Yeni Yaşam. Yani bir adaptasyon dizi değil.

Serkan Çayoğlu ’nun başroldeki partneri Melisa Aslı Pamuk… Dizide keza Nilperi Şahinkaya, Tayanç Ayaydın ve çocuk oyuncu Nisa Sofia Aksongur da kadroda yer alıyor. Dizinin keza afişleri hem fragmanları iyi bir yapımın geldiğini anlatmaya yetti.

Dün akşam paylaşılan Yeni Yaşam dizisinin ilk fragmanına tepkiler çok olumlu geldi. Serkan Çayoğlu hayranları özellikle de Melisa Aslı Pamuk ile uyumunu çok beğendi.

Bir de sosyal medyada ünlülerin desteği vardı. Çayoğlu, instagram hesabından dizinin fragmanını paylaştı. Sevgilisi Özge Gürel emojilerle desteğini sergiledi.

Zümrüdüanka dizisinde Serhat Demirkan karakterine hayat veren meşhur oyuncu Alp Navruz, arkadaşına “Şanslı olsun broo” notu ile takviye verdi. Çayoğlu da “Sağol kardeşim” yanıtını verdi.

Hekimoğlu dizisinde Mehmet Ali karakterine yaşam veren Kaan Yıldırım da emojilerle paylaşımda bulundu ve arkadaşını tebrik etti.

Serkan Çayoğlu, “Yeni bir seyahat…#yenihayat” notuyla dizinin birincil fragmanını paylaştı. Takipçilerinden büyük takviye ve iltifatlar alan Çayoğlu, heyecanla bekleniyor.

Haberleri instagram’da peşine düşüp takip et –> @

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.