Serkan Çayoğlu ’nun Yeni Hayat ’taki partneri Özge Gürel mi olsaydı?

Serkan Çayoğlu ’nun Yeni Hayat ’taki partneri Özge Gürel mi olsaydı?

Yeni Hayat dizisinin ilk fragmanı yayınlandı ve Kanal D ’nin Serkan Çayoğlu ve Melisa Aslı Pamuk ’u buluşturan dizisi de iddiasını kanıtladı. Gerçekte görüntülere bakıldığı vakit başrol oyuncularının düzenli oldukları ayrım ediliyor.

Sosyal medyaya yansıyan yorumlarda da ikilinin uyumu üzerine çoğu mesaj paylaşıldı. Yeni Yaşam başladığı vakit daha net görülecektir ama fragmanlar ve ortaya çıkan fotoğraflar bile ikilinin uyumunun ve enerjisinin uygun olduğunu anlatıyor.

Ancak akıllarda da bir soru takılı kaldı.2014-2015 sezonunda Kiraz Mevsimi dizisinde Serkan Çayoğlu ile Özge Gürel başrolde buluşmuş ve dizi efsane olmuştu. Bugünlerde bile hala konuşulan Kiraz Mevsimi ’nin hayranları iki ünlü ismi Yeni Yaşam dizisinde görmenin çok hoş olabileceğine karşın yorumlarda bulunuyor.

Kiraz Mevsimi setinde birbirlerine aşık olan Çayoğlu ve Gürel, 6 yakın süredir de aşklarını hiç taviz vermeden ve bir bıkkınlık da yaşamadan sürdürüyor. İkiliyi her tarafta ekranda bakmak isteyenler Yeni Yaşam dizisinin önemli bir fırsat olduğunu ama bunun kaçırıldığı görüşünde.

Bir de Çarpışma dizisinde Cemre karakterinde kimileri Melisa Aslı Pamuk ’u beğenmemişti. Uyruk Sokak yazarlarından Sina Koloğlu da bu grupta.. Koloğlu, “Çarpışma ’da Pamuk ’a ısınamamıştım, bu ön yargım kırılır umarım” notunu köşe yazısında vurguladı. Yani dizinin yumuşak karnının bayan başrol olduğu fikrini ortaya koydu.

İşte bu şart da keşke Serkan Çayoğlu ile Özge Gürel buluşsaydı dedirtti. Yeni Yaşam dizisinin Mart sonunda izleyici ile buluşacağı da belirtiliyor.

Haberleri instagram’da peşine düşüp takip et –> @

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.