Sharon Tate, Roman Polanski ve Ev

Sharon Tate, Roman Polanski ve Ev

Sharon Tate Modelleme

Sharon Tate, Model, Oyuncu ve Kurban

Sharon Tate 1943’te Dallas Texas’ta doğdu. Paul ve Doris Tate’nin üç kızının en büyüğüydü. Sharon o kadar güzel bir çocuktu ki “Dallas Pageant’ın Bayan Tiny Tot’ünü” kazandı. Gençleri ortalarında Sharon, babasının orduda olması nedeniyle çok sayıda farklı şehirde ve ülkede yaşamıştı. Çok daha fazla güzellik yarışmasına girdi ve 1960’a kadar birkaç başlık biriktirdi ve Hollywood’u bir film kariyerine ve bir film kariyerine koymasına yol açtı.

Doğal olarak güzel ve tatlı olan Sharon, Beverlyhillbillies ve Mr’da hızla küçük parçalar aldı. Ed, ancak güvensiz ve deneyimsiz olduğu için birçok parçasını kaybetti ve diğerleri arasında Petticoat Junction’a geri çevrildi. Jay Sebring ile çıkmaya başladı ve evliliği önerdiğinde kariyerine odaklanmayı amaçladığını belirterek onu geri çevirdi.

Roman Polanski ile tanıştı ve The Fearless Vampire Killers’da oynadığı bir B film kraliçesi oldu ve sonra Tony Curtis ile Dalgalar Yapma plaj battaniye bikini kız.

Anneliğin ona düşünmek ve odaklanmak için başka bir şey vereceğini düşündü ve kocasının ona daha fazla bağlı olmasını umdu

Maalesef, Sharon haberi bozduğunda ama olma fikrine ısındığında kızgındı Sharon’un aknesi büyüdükçe bir baba büyüdü.

1969’un başlarında O ve Roman 10050’de Cielo dr. Candice Bergen’in eski eviydi ve Tate onu sık sık ziyaret etmişti. Çiftin ilginç evinde çok sayıda parti vardı.

8 Ağustos 1969 Tate, yemek için en sevdiği yerel yere El Coyote’a gitti ve eski sevgilisiyle birlikte kalacağı eve döndü. Jay Sebring, Wojciech Frykowski ve Abigail Folger Karşılaştırması. Hepsi Charles Manson çetesi tarafından vahşice öldürüldü. Steve Parent araba yolunda vurulurken Frykowski ve Folger kaçmaya çalışırken çim üzerinde bıçakladılar. Sharon Tate cinayeti özellikle üzücü bir durumdu çünkü üç hafta içinde doğum yapacaktı.

FryKowski, Tate, Ebeveyn, Sebring, Katlayıcı

Polanski Cinayet

Roman Polanski < / h2>

Polanski cinayet sırasında Avrupa’daydı ve cinayetlerin ardından eşinin kanında “domuz” sözcüğünü hecelediği evin kapısının yanında poz vermesi nedeniyle geniş bir şekilde eleştirildi.

Halk, Roman’ın Şaron’a kötü davrandığına ve sadece onu istismar etmekle ilgilendiğine inanıyordu.

Daha sonra karısının öldürülmesinden sonra tanıtım arayışı içinde görünüyordu.

Roman sekiz yıl sonra on üç yaşında bir kıza tecavüz ettiği için tutuklandığında manşetlere çıktı. Roma suçlu olduğunu ileri sürdü ve daha sonra hüküm giymemek için Amerika Birleşik Devletleri’nden on yıllarca kaçtı.

Roman ve Sharon Mutlu Zamanları Paylaşmak

Polanski ve Tate

Sharon Tate’in hayatındaki en mutlu zaman hamile iken idi. Film çekmeyi bırakmak ve oldukça aile hayatına yerleşmek istemişti. Her ne kadar modern “hippi” sahnesinde yakalanmış olsa da, Sharon derinden her şeyin geçeceğini ve o ve Roma’nın ideal, eski moda, Amerikalı bir aile olabileceğini umuyordu.

Michele Morgan tarafından 1942’de

Havuzda Michele Morgan

Perili ” Tate “Ev

Kıkırdaklı cinayetler gerçekleştikten sonra trajedinin yeri aldatıcı ve kötü şöhretli oldu.

Jay Sebring, Jean ile evlendikten birkaç ay sonra evinde intihar eden eski sarışın bomba Jean Harlow ve zeki yapımcı kocası Paul Bern’de yaşadı.

Jean Harlow ve Paul Bern hakkında daha fazla bilgi, Jean Harlow, 1930’ların Hollywood Tanrıçası.

Trajik Manson cinayetlerinin gerçekleştiği ev 1942’de Robert Byrd tarafından inşaata başladı ve 1944’te tamamlandı. Başlangıçta Michèle Morgan adlı bir Fransız aktris için inşa edildi ve bir Fransız ülkesine sahipti. mimari tarzı. Hollywood standartlarına göre ev, 2,5 dönümün biraz üzerinde duran ve bir çatı katı ve oldukça sade bir iç mekan içeren mütevazı idi. Ev inşa edildiğinde, ülke hala ortalama Amerikalılar için çok daha uygun fiyatlıydı, çünkü ülke hala muhafazakar siyasete ve çalışan adamın ilerleyebilme yeteneğine değer verdi, bu yüzden bu hiçbir şekilde gösterişli bir film yıldızı rüyası olarak kabul edilmedi. ev. Arazi muhteşem manzaralara sahip daha düşük fiyatlı evlere yol açan 40’lı yıllarda çok az değildi ve burası Beverly Hills manzarasına sahipti. Sahipleri, iyi durumda olan, mutlaka zengin olmayan insanlar olarak görülüyordu.

Evde yaşadıktan sadece iki yıl sonra Michele Morgan Avrupa’ya döndü ve sessiz sinema oyuncusu Lillian Gish, 1940’lı yıllarda cılız yaşlı bayanlarla oynadığı filmler.

1960’ların başında ev, kiralayan bir İtalyan yatırımcı tarafından astronomik bir meblağ olarak satın alındı.

Ev tüm büyük stüdyolara yakın olmasına rağmen henüz dağlarda ve yolcularını Hollywood’un keyifsiz parıltısından uzak tutar. 60’lı yılların ortalarında ünlü kişilerin listesi etkileyici, ancak muhtemelen 1965’te Diane Cannon ile balayını geçirdiğinde evini işgal eden en büyük yıldız Cary Grant’di.

Polanski ve özellikle SharonTate için şanssız Şubat 1969’da ikamet ettiler. Birlikte “aşk yuvalarında” bir yıl bile geçiremeyeceklerdi. Aynı yılın Ağustos ayında ev ve görkemli tarihi sonsuza dek değişecekti. Cinayetler ev hakkında rahatsız edici bir görüşe sahipti ve ev Charles Manson’un kendisi kadar meraklı ve ürkütücüydü.

Ev sahibi Rudi Altobelli, kiracı bulamadı ve cinayetlerin gerçekleşmesinden sadece üç hafta sonra kendisi taşındı ve 20 yıldan fazla bir süre orada kaldı.

Ev 1980’lerde ve 90’larda düzenli olarak el değiştirmeye başladı ve turistleri gezmek için bir merak haline geldi. Sonunda, ürpertici tarihin şikayetleri ve Amerika’nın yaşam tarzının bir parçası haline gelen iki katmanlı sosyal toplumun olmasından dolayı, gayrimenkul maliyeti Hollywood’un en kötü kısımlarının bile en yüksek dolara komuta ettiğini göstermek için fırladı.

Antika küçük Fransız ülke evi yıkıldı ve kazık çit bungalov Tate evine hiç benzemeyen canavar büyüklüğünde bir konak şimdi yerinde duruyor.

Michele Morgan 1942’de ev

Salon Michele Morgan’ın Evi

Michele Morgan’ın Fransız ülke evi zarif ve düzenli görünüyordu. Birçok sert ahşap zemin, halı atmak ve fırfırlı, peluş koltuklar ve sandalyeler vardı.

Boyunca yerleştirilmiş birkaç vintage veya meraklı aksesuar ile biraz telaşlı ve kadınsı bir çekiciliği vardı.Genel etki lüks bir kabindi.

Cinayetlerin çoğunun yirmi yedi yıl sonra gerçekleştiği yer burası.

Sharon Tate’in Oturma Odası

Oturma Odası Cinayetler Sırasında Göründüğü Şekilde

Çerçeve neredeyse hiç değişmemişti ama dekor tamamen farklıydı.

Az çok eğlenmek ve dinlenmek için bir yerdi ama evin güzelliğine çok az ilgi gösterildi.

Eşyalar çok perişan ve BM tuttu.

Tate ve Froykowski. Jay Sebring Bu Resmi Aldı

Çok Hamile Sharon Jay Sebring

Bu fotoğraflar cinayetler gerçekleşmeden on iki saatten az bir süre önce çekildi. Sharon Tate ve ev konukları, Abigail Folger’in cesedinin birden fazla bıçak yaralanmasıyla yüz yüze yattığını keşfedeceği yaklaşık aynı yerde havuzun arka bahçesinde duruyorlar.

Sharon, ilgi odağıydı. bahçede Jay Sebring ve Voytek Frykowski’nin aynı anda çektiği resimler için poz verdi. Kameralar için hamileliğini gösterirken sevinç ve heyecan hissetti. Bebeği, bu fotoğrafların geliştirildiği zamanı doğuracaktı.

Sharon 1969’da Havuzun Yakınındaki Bahçede Poz Verme

Tate Home Cinayetlerden Yirmi Yedi Yıl

Evi Sharon Tate

Kaynak

Yeni Tate’s Country House yerine ev

Sharon Tate açık Amazon

Sharon Tate: Hatırlama Sharon Tate: Hatırlama Şimdi Satın Al

Hollywood True Suç Hikayeleri

William Desmond Taylor’ın öldürülmesi
William Desmond Taylor hala çözülemedi.Los Angeles Bölgesi Avukatı Thomas Woolwine Charlotte Shelby tarafından ödeniyordu ve bir Hollywood skandalıydı. Lana Turner ve Johnny Stompanato Hollywood skandalı, Lana turner’ın kızı Cheryl Crane, 1958’de Cuma günü Johnny Stompanato’yu bıçakladı. Stompanato Lana turner’ın hayatını tehdit ediyordu ve kızı annesini korumak için Johnny’yi bıçakladı. Klasik Hollywood Scandals-Paul Kelly ve Dorothy Mackaye
Hollywood’u sarsan aşk üçgeni skandalı. Dorothy Mackaye, Paul Kelly ve Ray Raymond. Bu, tüm zamanların en ünlü Hollywood skandallarından biri olmaya devam ediyor. Cinayet, ihanet ve şehvet içeriyor. Harika bir Hollywood filmi için tüm bileşenler.

Comments

Bir HubPages Network hesabı kullanarak oturum açın veya kaydolun ve yayınlayın.

8192 karakterden 0’ı kullanıldıPost Comment

Yorumlarda HTML’ye izin verilmiyor, ancak URL’lere köprü eklenecek. Yorumlar makalelerinizi veya diğer sitelerinizi tanıtmak için değildir.

gönderme profil resmi

Liselle Sloan

< 15 ay önce

Bildiğim kadarıyla ilginç ve doğru, ancak düzeltme gerektiriyor.

profil resmi

Christine Nyberg

2 yıl önce < /

Bu çok üzgündü .. Asla unutmayacağım

Büyük Sharon Tate ..

Bebeklerin Vadisi, harika bir filmdi .. < /

Umarım asla hapisten çıkmazlar.

Keşke pislik asabilselerdi Manson, başladı .. bu başladı ve bu zavallı kızları çok sıkıntıya soktu ..

Bir sonraki evime geleceklerini düşündüm. Hiç bu kadar korkmadım, annemin Rosemarys bebeğinin filminin hepsinin sebebi olduğunu söylediğini hatırlıyorum. LisaMarie724 profil resmi

Lisa Stover

< 7 yıl önce Pittsburgh PA'dan

Vay canına, bu cinayetleri duydum ama hamile olduğunu hiç bilmiyordum. Bilgi için teşekkürler.

.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.