Sihirli Güreşçi filmini Netflix’te izleyebilirsiniz!

Sihirli Güreşçi filmini Netflix’te izleyebilirsiniz!

Gelinim Mutfakta 14 Nisan Salı 502. Bölümde gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta 502. Bölümde gün birincisi olan yarışmacı 1 çeyrek altın kazandı! Gün toplamında kaynanalardan yüksek ve eşit puanları Yağnur İşçiler ve Hatice Karabulut aldı! Çeyrek altını ise, kura çekimi sonrası bir gelin kazandı!

14 Nisan Salı günü yayınlanan programda Fatih Ürek puanları açıkladı.Günün en düşük puanını alan gelini 10 puan ile Neslihan hanım oldu. Burçin hanım 11 puanda kalırken, 12 puan ile günün en çok puanını alan Yağnur ve Hatice hanım arasında kura çekildi. Kura çekimi sonucunda kazanan isim Yağnur hanım oldu ve çeyrek altının da sahibi oldu.

Gelinim Mutfakta 502. Bölümde pilates hocası Tülay Soylu, zorlu günlerde evde sağlıklı kalabilmemiz için basit hareketleri gelin ve kaynanalarla uygulamalı olarak gösterdi.

Reyhan Hanım, Neslihan’ın aldığı düşük puanlardan dolayı içindeki yarışma isteğinin yol olduğunu söyledi! Neslihan’ın şaşkın bakışları arasında bu durumun motivasyonunun düşürdüğünü açıkladı. Herkes onu şaşkınlıkla dinledi.

Yağnur’un, eşinden gelen destek mesajı gelinler tarafından sert eleştiriler aldı! Yağnur’un eşinin, gelinlerin yıpratmak için üstüne geldiklerini söylemesi üzerine mutfakta tartışma başladı. Bu videonun gönderilmesini de anlamsız bulan gelinler Yağnur’un üzerine gittiler..

Gelinler yarışıyor, kayınvalideler puanlıyor! Hangi yemek, hangi gelinin? Kimse bilmiyor! Bu yarışmada kendini elemekte var, birinci yapmakta! Eğlenceyi ve muhteşem yemek tariflerini kaçırma!

Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 13.00’da Kanal D’de!

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.