Sihirli Güreşçi filmini Netflix’te izleyebilirsiniz!

Sihirli Güreşçi filmini Netflix’te izleyebilirsiniz!

Gelinim Mutfakta 13 Nisan Pazartesi 501. Bölümde gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta 501. Bölümde gün birincisi olan yarışmacı 1 çeyrek altın kazandı! Gün toplamında kaynanalardan yüksek puanları Burçin Saruhan ve Hatice Karabulut aldı! Çeyrek altını ise, bir gelin kazandı!

13 Nisan Pazartesi günü günün en düşük puanını alan gelini olarak 8 puan ile Neslihan hanım açıklandı. Fatih Ürek, günün en düşük ikinci puanını alan gelininin ise 10 puan ile Yağnur hanım olduğunu duyurdu. Günün en yüksek puanını 15 puan elde eden Hatice hanım çeyrek altını kazandı. Burçin hanım ise 12 puanda kaldı.

501. Bölümde pilates hocası Tülay Soylu, zorlu günlerde evde sağlıklı kalabilmemiz için basit hareketleri gelin ve kaynanalarla uygulamalı olarak gösterdi!

Yağnur, özel bir kıyafet ile stüdyoya girdi ve diğer gelinlerin eleştirel bakışlarıyla karşı karşıya kaldı! Osmanlı kıyafetiyle stüdyoda boy gösteren Yağnur, hızını alamadı ve stüdyonun ortasına tahta benzer büyüklükte sandalye getirtti. Üsüne oturduğu sandalyede selfie çekmeye başladı. Onun bu halleri gelinlerin alay konusu oldu. O ise, hiç bir şeye aldırış etmeden havalı havalı stüdyoda fink attı…

Gelinler yarışıyor, kayınvalideler puanlıyor! Hangi yemek, hangi gelinin? Kimse bilmiyor! Bu yarışmada kendini elemekte var, birinci yapmakta! Eğlenceyi ve muhteşem yemek tariflerini kaçırma!

Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 13.00’da Kanal D’de!

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.