Sinem Umaş’ın sosyal medyada yazdıkları şoke ediyor!

Sinem Umaş’ın sosyal medyada yazdıkları şoke ediyor!

Gelinim Olur musun? isimli izdivaç programı ile tanınan Sinem Umaş, twitter hesabından yaptığı paylaşım ile koronavirüs nedeniyle işlerinin kötü gittiğini belirterek paylaşımlar yaptı.

Semra Kaynana olayında gelin olarak hatırlayacağınız Sinem Umaş, sert ifadeleriyle büyük tepki çekti.

“Şiştim gerçekten corona virüs muhabbetinden. Bu kadar büyütülmez ki? İşler durdu 1 haftadır tek kuruş kazanamıyoruz kiralar, doğal gazlar nasıl ödenecek? Yaşlıların yüzde 14’ünü öldüren bir virüs bir çok kişinin iflas etmesine sebep olacak! Benim için 7 gün büyük kayıp…”

İşlerinin durması ve ekonomik zorluklar yaşamasını öne çıkartan ama yaşlıların ölümünde empati yapmayan Umaş’a takipçilerinden birçok tepki geldi.Kimi tepkiler ağır ve hakaret içeriyordu.

Sinem Umaş, tüm bu yazılan yorumlar karşısında yeni mesajlar paylaştı ve fikrini savunmaya devam etti.

Umaş, “Kimse gelip duyar kasmasın burada gripten ayda sene de kaç tane yaşlı ölüyor girip bir bakın! Artık her geçirdiğimiz grip ağır geçiyor gençler bile zor ayağa kalkıyor. Sorumsuzca beslenmene dikkat etmeden yaşarsan böyle hastalıklarda risk altına girersin” diyerek de dikkat çekti.

Kendisine yapılanları linç olarak yorumlayan Umaş, “Bana yaptığınız linç’i karantinadan kaçmaya çalışan hatta virüs bulaşsın diye polisin suratına suratına tüküren ümrecilere yapmadınız çok teessüf ederim” dedi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.