Sony, Spider-Man filmlerini erteledi ve Marvel’i Doctor Strange ve Thor dizilerini tekrar hareket ettirmeye zorladı

Sony, Spider-Man filmlerini erteledi ve Marvel'i Doctor Strange ve Thor dizilerini tekrar hareket ettirmeye zorladı

Diğer tüm stüdyolar gibi Sony de yeni koronavirüs nedeniyle film programında dolaşıyor. Bu, en büyük iki Spider-Man filminin gecikeceği anlamına geliyor.

Örümcek Adam: Örümcek Ayet’in devamı ve Örümcek Adam: Eve Dönüş üçlemesindeki (Marvel Stüdyoları ile ortaklaşa oluşturulan) üçüncü taksitin her biri aylarca gecikecek. Örümcek Adam: Örümcek-Verse’nin devamı şimdi 8 Nisan 2022 yerine 7 Ekim 2022’de yayınlanacak. Ve Homecoming üçlemesindeki son film 5 Temmuz 2021’de 16 Temmuz 2021’de açılacak. Örümcek Adam Evren filmi Venom: Let There Be Carnage, şimdi bu yıl Ekim yerine 25 Haziran 2021’de açılacak.

Harekete uyum sağlamak için Disney’in Marvel stüdyoları diğer ikisini geciktiriyor filmleri – Doktor Çılgınlık ve Thor’un Çoklu Evresinde Garip: Aşk ve Gök Gürültüsü. Sadece birkaç hafta önce 5 Kasım 2021’e taşınan Doctor Strange’in devamı, şimdi 25 Mart 2022’de açılacak. Thor: Love ve Thunder, son taşınan 18 Şubat 2022 noktasından bir hafta yukarı 11 Şubat’a kayıyor. , 2022.

Bu işaret, filmin çıkış tarihleri ​​söz konusu olduğunda Marvel Sinematik Evreni’ndeki ilk büyük sipariş değişikliği, çünkü Çılgınlığın Çok Değişkenli’sindeki Doctor Strange’in üçüncü canlı aksiyon Spider- Adam filmi.

Ama şimdi her şey yolunda! Bu değişikliğin olumlu etkilerinden biri, Sony’nin Tom Holland’la (aynı zamanda Spider-Man oynuyor) uzun süren Uncharted canlı aksiyon filminin biraz erken piyasaya sürülmesidir. 8 Ekim 2021’den 16 Temmuz 2021’e kadar keşfedilmemiş hamleler – üçüncü Örümcek Adam: Eve Dönüş filminin orijinal yerini alıyor. Fatherhood, The Nightingale, Hotel Transylvania 4, Man From Toronto dahil olmak üzere diğer Sony filmlerinin hepsi de kayrak vardiyasının bir parçası olarak yeni tarihler aldı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.