Sosyal uzaklaşma sırasında aklınızı gerçek dünyadan çıkarmak için en iyi akış anime

Sosyal uzaklaşma sırasında aklınızı gerçek dünyadan çıkarmak için en iyi akış anime

Yüklemeler% 252fvideo yükleyici% 252fdistribution thumb% 252fimage% 252f93543% 252ffad2cc71 1190 41af 93bd d19572bb6307.png% 252f930x520.png? Signature = aq3tnbzvu9eylx i2xjpaeohnwm = & source = https% 3a% 2f% 2fblueprint api production.s3.amazonaws

Bu çalkantılı öz-izolasyon ve sosyal uzaklaşma zamanlarında hepimizin izlemesi gereken bir şey var aklımızı meşgul edin ve dünyada olan her şeyi, en azından bir süreliğine unutun.

Belki hep anime girmeyi düşündünüz, belki de bir dizi gördünüz ama kaybolmak için diğer bazı şov önerileri için.

Gösteri, efsanevi kahraman All Might’a takıntılı genç bir öğrenci olan Izuku Midoriya’yı izliyor. ABD’ye katılıyor Lise, güçlerini anladıkları ve okula ve ötesine yönelik her türlü tehdidi üstlenmek için birlikte çalıştıkları için tuhaf diğer bir sürü çocukla birlikte.

Akış: Crunchyroll , Hulu

Aggretsuko

Resim: netflix

< / div>

İşiniz eksik mi? Aggretsuko, öncelikle bir ofiste gerçekleşen ve 20’li yılların ortalarında boktan bir patronla uğraşmak, iş arkadaşlarıyla ilişkileri dolaşmak ve sonra buharı bırakmak zorunda kalan mütevazi bir kırmızı panda olan Retsuko’nun hayatını takip eden dünyaya özgü bir anime. barlarda ölüm metal şarkıları hırıldayarak.

Mari Tamaki, hayatıyla yeteri kadar yapmadığından endişelenen ikinci bir lise öğrencisidir, ancak kızlarının kayıp annesinden birini aramak için Antarktika’ya bir seferde üç kıza katıldığında değişir.

Akış: Crunchyroll

Haikyu !!

Aklınızı gerçek dünyadan çıkarmak için en iyi akış anime sosyal distancing

Resim: viz media

Tüm sporlar şu an için temel olarak iptal edildiğinden, kaşındıran bir şey aramak. Haikyu !! ortaokul öğrencisi Shōyō Hinata ve harika bir voleybolcu olma hayalini inceleyen bir dizi.

Kitap, daha iyi olarak algıladığı şey için kullanmaya başlayan ve araştırmacılar ve deha L tarafından bulunmamak için kitapla birlikte gelen karmaşık kuralları kullanan genç Yagami’nin eline düşüyor.

Akış: Crunchyroll, Netflix

JoJo’s Bizarre Adventure

Resim: viz medyası

< / div>

JoJo’nun Tuhaf Macerası, gülünç karakterler, etli dostlar, vahşi arsalar ve parlak renklerle dolu duvar dışı bir seridir.

Gerçekten tuhaf ve gerçeklikle tamamen bağlantıyı kesmenin harika bir yolu.

Akış: Crunchyroll, Netflix

Bir Yumruk Adam

Sosyal distancing yaparken zihninizi gerçek dünyadan çıkarmak için en iyi akış anime

Resim: viz media

Saitama sadece eğlence için bir kahraman olmak isteyen bir adam. Her gün 100 şınav, 100 mekik, 100 çömelme ve 10 km koşu yaparak evrendeki en güçlü varlık haline geldi ve tek bir yumrukla herhangi bir rakibi yok edebildi. Bir Punch Man komik ama aynı zamanda gerçekten harika aksiyon sahneleri, mükemmel bir kombinasyon içeriyor.

Akış: Hulu

Hayat Yok Hayat Yok

Sosyal mesafe düşerken zihninizi gerçek dünyadan uzaklaştırmak için en iyi akış anime

Kaçan gerçeklik hakkında konuşun.

Akış: Crunchyroll, Netflix

Fullmetal Alchemist: Brotherhood

Resim: anipiplex Amerika’nın

Genellikle en iyi anime serilerinden biri olarak kabul edilen Fullmetal Alchemist: Brotherhood bir e pic büyü, kötü adamlar, savaş ve aile hikayesi. Edward ve Alphonse Elric kardeşler, simya kullanarak annelerini hayata döndürmeye çalışırlar, ancak bu korkunç bir şekilde yanlış gider. Sonunda, Edward bir kolu ve bir bacağını kaybeder ve Alphonse tüm vücudunu kaybeder, ruhu bir zırh takımına düşer ve ikisi Felsefe Taşı’nı bulmak için yola çıkar ama çok daha fazla dolaşır.

< Akış: Crunchyroll, Netflix

Code Geass

Image: Funimation

Code Geass, üç büyük süper gücün dünyayı kontrol ettiği alternatif bir dünya.

Mechalar, büyük kavgalar ve birçok dram var.

Akış: Hulu

.Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.