Star TV’den İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç hayranlarına sürpriz!

Star TV’den İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç hayranlarına sürpriz!

Star TV’den İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç hayranlarına sürpriz!

Yol Arkadaşım 2 filmi izleyicilerle Star TV ekranında buluşacak. Aşk, kahkaha ve macera dolu yolculukta Onur ve Şeref’i yine aksiliklikler bekliyor. İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç’un yanı sıra Ezgi Eyüboğlu da başrolde yer alıyor. Film 15 Ocak Çarşamba akşamı saat 20.00’de TV’de ilk kez Star’da yayınlanacak.

Hayallerinin peşinden giderken, hayatın gerçekleriyle karşılaşacak olan Onur ve Şeref, hedeflerine ulaşabilecek midir? 2018 yapımı olan komedi filmi Yol Arkadaşım 2’nin yönetmen koltuğunda Bedran Güzel oturdu.

İşte Yol Arkadaşım 2’nin konusu: Ayvalık’a yaptıkları yolculukta dost olan ve binbir badirenin ardından “Yol arkadaşlığı” kavramının hakkını veren Şeref ve Onur ikilisi, son 1 yılda daha da kenetlenmiştir. İkili son 1 yıl içinde iş arkadaşı olmanın yanı sıra ev arkadaşlığı da yapmaya başlamıştır. Karakterleri birbirine tamamen zıt olan bu iki adamın paylaştığı iki alanda da dertler ve aksilikler bitmez.

Şeref’in işi, müzik kariyerine atılmaya çalışan Onur’un menajerliğini yapmaktır. Ancak bu konuda oldukça yeteneksizdir. Sıkıntılara dayanamayan Onur, sevmediği eski işi ilaç mümessilliğine geri dönmeye karar verince, Şeref alelacele ona bol sürprizli bir turne ayarlar. İkilinin bu
turne yolculuğu da aşk, macera ve aksiliklerle dolu geçecektir…

Yayın Günü: 15 Ocak Çarşamba
Yayın Saati: 20:00 / Tv’de ilk…

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.