Şu anda yayınlayabileceğiniz renk aileleri hakkında 10 temel komedi

Şu anda yayınlayabileceğiniz renk aileleri hakkında 10 temel komedi

Yüklemeler% 252fvideo yükleyici% 252fdistribution thumb% 252fimage% 252f93543% 252ffad2cc71 1190 41af 93bd d19572bb6307.png% 252f930x520.png? Signature = aq3tnbzvu9eylx i2xjpaeohnwm = & source = https% 3a% 2f% 2fblueprint api production.s3.amazonaws

Televizyon kütüphanesi hızlandıkça, insanlara tamamen utanç verici derecede az sayıda Amerikan TV şovu var. renk.

ABC’nin durum komedileri tüm aile için Ramy’den daha iyi bir seçim olabilir, ancak elbette herkesin farklı standartları var.

black-ish

Siyah mükemmellik, Johnson ailesi sürümü.

Siyah mükemmellik, Johnson ailesi baskısı.

Image: abc

2014’te black-ish ilk kez çıktığında, Modern Ailenin ilk günlerinden beri nükleer bir birimi izlemekten bu kadar sevinç duymamıştı günlük yaşamın içine ve dışına rastlamak. Johnsons zengin, çekici ve şık, ama baba Andre çocuklarının siyahlıklarından koparma ve onun uzantısıyla sürekli korkusuyla yaşıyor.

Her aile üyesi, Constance Wu’nun Jessica’sından başka hiçbir şey değildir – kuru ve esprili ama ailesini korumak ve yardım etmek için savaşmak veya arkadaş olmak için istekli.

Nerede izlenir: Hulu

Bakire Jane

Rafael rolünde Justin Baldoni, Jane rolünde Gina Rodriguez, Alba rolünde Ivonne Coll, Xo rolünde Andrea Navedo ve Jaime Camil Rogelio rolünde 'Jane the Virgin' Sezon 1 finalinde.

Rafael olarak Justin Baldoni, Jane gibi Gina Rodriguez, Ivonne Coll rolünde Alba, Andrea Navedo ‘Jane the Virgin’ Sezon 1 finalinde Xo ve Jaime Camil olarak Rogelio rolünde.

Villanuevas bir ailedir, ancak bu kelime Jane’in kocasını, yapay döllenme ile planlanmamış çocuğunu, bebeğin babasını ve bebeğin babasının eski karısını içerir. Büyükanne Alba’nın beau Jorge ve Jane’in yabancı babası, uluslararası telenovela yıldızı Rogelio de la Vega’yı içeriyor. Şovun bir bölümünü bile izlerseniz, bu benzersiz karakterlerle vahşi, harika bir yolculuğa çıkarken sizi içerir.

Nerede izlenir: Netflix

Ramy

Maysa (Hiam Abbass), Ramy (Ramy Youssef) ve Farouk ( Amr Uyandı).

Mısır-Amerikan ailesinin etkileşimleri ve topluluğu, okul ve ilişkiler (bazen ırkçı bir amcaya sahip) hakkında tartışmalı ama komik konuşmalar da dahil olmak üzere göçmen ailelerden gelen birçok kişiye tanıdık gelecektir. Ramy’nin annesi ve kız kardeşi, Müslüman kadınlar olmanın ek komplikasyonunu seyrederken her ikisi de tamamen benzersiz bir şekilde nefes kesen spot bölümler bile alıyor.

Nerede izlenir: Hulu

Her Seferinde Bir Gün

Marcel Ruiz, Rita Moreno, Justina Machado, Todd Grinnell, Isabella Gomez 'Her Seferinde Bir Gün'.

Marcel Ruiz, Rita Moreno, Justina Machado, Todd Grinnell, Isabella Gomez ‘Her Seferinde Bir Gün’.

Resim: Michael Yarish / NEtflix

Gülme pisti ve multicam kurulumuyla, tam anlamıyla 45 yaşında bir çocuğun yeniden başlatılması gerçeğiyle bir seferde bir gün bir gerileme gibi hissediyor.

Büyük kahkahaları, derin duyguları ve Rita Frickin’in Moreno’yu Bir Seferde Bir Gün, ruh için bir melisa. – Angie Han, Eğlence Editör Yardımcısı

Nerede izlenir: Netflix

Kim’in Kolaylığı

Jean Yoon, Paul Sun-Hyung Lee ve Kim ailesi olarak Andrea Bang.

Jean Yoon, Paul Sun-Hyung Lee ve Andrea Bang Kim ailesi olarak.

Kanadalı sevgilim Schitt’s Creek gibi, Kim’in Kolaylığı, hayatlarını birbirlerini deli etmeden yaşamaya çalışırken dört kişilik bir ailenin bulunduğu küçük bir dünyada faaliyet gösteriyor.

Kullanışlı mağaza, hikayeyi bir araya getirir, hayatlarına eklektik karakterler getirir ve herhangi bir sitcom oturma odası gibi çalışır – bu ailenin iç yaşamlarına bir giriş noktasıdır.

Nerede izlemek için: Netflix

Kahverengi Ulus

Hasmukh ve Dimple olarak Rajeev Varma ve Shenaz Hazinesi (Kapil Bawa as Dimple'ın babası) 'Brown Nation' 'da. 42c36ba63e9b.jpg% 252Foriginal.jpg? Signature = EXHb5T707yvZLZ-x7F-Mvc89DSo = & kaynak = https% 3A% 2F% 2Fblueprint-api-production.s3.amazonaws.com

Rajeev Varma ve Shenaz Hazinesi Hasmukh ve Dimple (Dimple’ın babası olarak Kapil Bawa’yı içeren) ‘Brown Nation’da.

Image: netflix

Evli bir çift, Hasmukh ve Dimple tarafından bu gizli Netflix gemisinde kanıtlandığı gibi kendi başına bir aile birimidir.

Zorla Bollywood numarası bile yok (gerçekten muhteşem bir rap videosu olsa da).

Nerede izlenir: Netflix

Hayatta Kalanın Pişmanlığı

, Tichina Arnold, Erica Ash, Mike Epps, Jessie Usher ve RonReaco Lee ‘Survivor’s Remorse’da.

Acımasız unvanın sizi kandırmasına izin vermeyin: Survivor’s Remorse, yetişkinler için sıcak bir basketbol yıldızının ve sevimli geniş ailesinin iniş ve çıkışlarını kronikleştiren esintili bir saattir.

– AH

Nerede seyredilir: Amazon Prime

Gentefied

Julissa Calderon, ‘Gentefied’de’ Yessika Flores olarak ücret alıyor.

Resim: Kevin Estrada / NETFLIX

Netflix’in en yeni (Sundance mini dizilerine dayanan), aşk için savaşmak üzere bir araya gelen üç Los Angeles kuzeninin hikayesi , aile ve toprak – Amerikan Rüyası. Bunlar savaşmak ve ölmek için bazı ağır tepeler, ancak dizi onları ustaca ve keyifli bir şekilde ele alıyor.

Nerede izlenir: Netflix

Carmichael Gösterisi < / h2>

David Alan Grier rolünde Joe Carmic hael, Cynthia Carmichael rolünde Loretta Devine, ‘The Carmichael Show’da Jerrod Carmichael rolünde Jerrod Carmichael.

Resim: Vivian Zink / NBC

Carmichael Şovu eski okul olabilir, ancak bu konuda pek bir şey yoktur.

Tiffany Haddish, Lil Rel Howery ve Loretta Devine’den oluşan fantastik bir kadroyla, Carmichael Show kolay gülüşler ve zor sohbetler için döndüğünüz. – AH

Nerede izlenir: Hulu

Bonus: Poz

‘Poz.’

Image: eric liebowitz / fx

Aile olmak için kan olmak zorunda değilsiniz ve Pose’un fantastik anneleri ve çocukları bunu güçlendiriyor her bölüm. 1980’lerin New York’taki balo salonu sahnesinde, HIV / AID krizinin ve yaygın transfobinin ortasında yer alan Pose, başka hiç kimsenin istemeyeceği zaman birbirine tutunan queer ve trans topluluğunu bir araya getiriyor.

< strong> Nerede izlenir: Netflix

.Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.