Synth Tek İnceleme: “Bebek, Bırakma” John Cao

Synth Tek İnceleme: "Bebek, Bırakma" John Cao

Bunlar karanlık , tuhaf zamanlar ve bu gerçeği yansıtan müziği takdir ederken, bazen sadece dünyanın çılgınlığından uzaklaşmak istiyorum ve John Cao son zamanlarda büyük bir yoldan geliyor. Birkaç hafta önce single’ı “Beni Düşünüyor Muydunuz” u gözden geçirdim ve sesini gerçekten kazdım. Şimdi “Baby, Don’t Let Go” yu salıverdi ve iyi hissediyorum, synth haşhaş büyüsü de bu sürümde yaşıyor ve iyi.

Bu parçayı açan ışıltılı synthler enerjik bir yol veriyor. benzersiz bir tını ve hissi olan hızlı ateş vokal teslimatı. John Cao’nun sesi, bu tür eğlenceli, neşeli vokal melodisini sunması için harika ses çıkarmasına izin veren pop kalitesine sahip ve pistte dans eden bu parlak synth flaşları ile birlikte bulaşıcı olan ritmin zıplayan bir dönüşü var. Parçayı püskürten bas, diğer müzikal unsurlar için güzel, sağlam bir destek ve parçayı ileriye taşıyan davullardan bir kalp atışı sağlar.

Bu heyecan verici bir anda yakalanmakla ilgili bir şarkı geleceğin hayallerine yol açan tutku. Bu bir şansa sahip olmak ve hayatın bize ne verdiğini yakalamakla ilgili bir şarkı. Bu ilk anın yoğunluğu, “Sen ve ben bir zaman döngüsünde yakalandık / Çizgimiz cildimize dokunduğunda / ışık hızında size düştüğünde / Kalp atışınızı tekme davul.

John Cao’nun sesi çizgileri haykırırken, “Bebeğim, çılgınca bir şey yapalım / benimle kaç, evet” rüya yeni bir seviyeye tırmanmaya başlıyor ve sonraki satırlar “Son zamanlarda , Ben çok iyi bir çocuk oldum / Lemme senin iyi erkek ol / Günlük yanımda uyandığını görebiliyorum. ”

Şarkıya nüfuz eden bu heyecan ve heyecana kapılan korodan sonra , en sevdiğim ayetlerden biri John Cao, “Strobe ışıkları gözlerindeki koyu mavileri tutuşturuyor / Beni ayın uzak tarafına uçur. Bu güçlü ve şarkının ruhunu daha fazla yansıtan bir görüntü.

Sonunda “Dünyayı durdurabilir miyiz? / Beni sıkı tut ve bırakma bebeğim.” Diye sorar. Bu şarkının enerjisi ve havasıyla oldukça yakalandım ve büyülenmiştim. Bunu duymak gerçekten iyi hissettirdi!

Şu anda dünyada her şey stresli ve John Cao’nun parçalarından birini her oynadığımda, gevşeyebileceğimi ve köpüklü synth’lere ve heyecan verici, canlandırıcı şarkı sözlerine izin verebileceğimi hissediyorum. beni daha iyi, daha sakin bir yere taşıyın.

Comments

HubPages Ağı hesabını kullanarak oturum açın veya kaydolun ve yayınlayın.

Kullanılan 8192 karakterden 0 tanesiPost Comment

Yorumlarda HTML’ye izin verilmez, ancak URL’ler köprüye bağlanır. Yorumlar, makalelerinizi veya diğer sitelerinizi tanıtmak için değildir.

gönderme

Henüz yorum yok.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.