Synth Tek İnceleme: Dana Jean Phoenix ve Powernerd tarafından “Figure Me Out”

Synth Tek İnceleme: Dana Jean Phoenix ve Powernerd tarafından "Figure Me Out"

Bir korkak var Dana Jean Phoenix ve Powernerd’ın bu parçaya gerçek bir enerji hissi ve oldukça yadsınamaz bir oluk veren tek “Figürü Çık” a doğru ilerliyor. Powernerd ile müzik üzerinde çalıştı ve single da Powernerd tarafından üretildi ve karıştırıldı. Her iki katılımcı da cilalı, eğlenceli ve heyecan verici bir şarkı sunmak için bir araya geldi.

Bir kez daha Dana Jean Phoenix’in enerjik sesine değer vermeliyim. Gerçekten o notaları vurabilir ve vokalleri ifade ile yumruklayabilir. Sesi, müzik söz konusu olduğunda bir sonraki seviyeye geçmek için gerekli malzemeyi gerçekten ekliyor.

“Figure Me Out”, zonklama ritmi ve benzersiz perküsyon ile birlikte korkak bir synth oluğuna sahip müziğe biraz farklı bir ses katan ses seçenekleri. Oldukça retro bir sesi var ama şarkının ritmi ve genel havası doğada tam bir synthwave değil.

Dana Jean Phoenix’in bu parçadan çıktığı keytar solo da mükemmel. Mümkün olan en iyi şekilde uluyor ve çığlık atıyor ve sadece bu parçanın iletmeye çalıştığını hissettiğim güç ve enerji duygusuna son dokunuşunu ekliyor.

Şarkı sözlerini dinlemek çok eğlenceli Dana Jean Phoenix baş aşağı bir şey söylüyor, bir şey değişmediği sürece sona erecek bir ilişki etrafında dönüyor. Özellikle “Mmm seni kafam karıştı / hepsi bir Rubik küpü gibi şaşkın ve bükülmüş” ve “Ne düşünüyorsun?” / 180 derece üzerimde ve bu yanlış / Beni çözemezsin gibi satırlardan hoşlanıyorum. / Dans etmemi izle. ”

Bazen ilişkiler çok iyi gidiyormuş gibi görünür ve sonra bir şeyler değişir. Dana Jean Phoenix’in koroda söylediği gibi, “Mükemmel resme sahibiz / Ve sonra sen gittin ve beni hareket ettirdin / Pozisyon dışı / Tekrar tekrar.”

Ancak hepsi kayıp değil! Son tahlilde şarkı sözleri, “Sadece güvenmiyorum, tamamen gitmediğime güveniyorum / Beni farklı bir boyuttan izleyin / Gel ve beni çöz / Yani dans etmeyeceğim.”

ilginç perküsyon, enerjik bir vuruş, Dana Jean Phoenix’in mükemmel şarkısı ve parçalama keytarı Figure Me Out’u duymak için çok eğlenceli hale getiriyor ve tüm albümün gelmesi için iştahımı hafifletiyor.

Yorumlar

HubPages Ağı hesabını kullanarak oturum açın veya kaydolun ve yayınlayın.

Kullanılan 8192 karakterden 0’sıPost Comment

Yorumlarda HTML’ye izin verilmiyor, ancak URL’ler köprüye bağlanacak. Yorumlar, makalelerinizi veya diğer sitelerinizi tanıtmak için değildir.

gönderme

Henüz yorum yok.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.