Taika Waititi yeni bir Star Wars filmi yönetecek ve birlikte yazacak

Taika Waititi yeni bir Star Wars filmi yönetecek ve birlikte yazacak

Taika Waititi, tiyatro oyunu için yeni bir Star Wars filmi yönetecek ve birlikte yazacak. Waititi’nin Star Wars evreni ile yaptığı ilk fırça olmayacak; Mandaloryan’ın sezon finalini yönetti. Ayrıca Jojo Rabbit için senaryosunda Akademi Ödülü kazandı ve Thor: Ragnarok’u yönetti. Waititi’nin yönettiği bir Star Wars filminin söylentileri ilk olarak Ocak ayında ortaya çıktı, ancak bu filmin Marvel Studios başkanı Kevin Feige’in geliştirdiği bildirilen film olup olmadığı belli değil.

Ortak yazar Krysty Wilson-Cairns Bu yılın başlarında Üstün İngiliz Filmi için İngiliz Akademi Film Ödülü’nü kazanan 1917 senaryosu, yeni Star Wars filminin ortak yazımında Waititi’ye katılacak. Yıldız Savaşları filmini birlikte yazan ikinci kadın olacak; Leigh Brackett, Lawrence Kasdan ile Empire Strikes Back’in ilk yazarıydı.

Disney, Netflix’in Rus ortak yardımcısı ve showrunner’ı Disney Disney için yeni bir Star Wars serisinin başrolünü duyurdu. Oyuncak bebek. Şirket, Headland’ın yeni serileri hakkında herhangi bir komplo detayı açıklamadı, ancak Star Wars zaman çizelgesinin diğer projelere göre farklı bir bölümünde yer alan “kadın merkezli” bir gösteri olduğu söylentileri var. Headland, Disney’e göre yeni dizi için yazacak, yapımcı olacak ve showrunner olacak.

Disney, Waititi’nin filmi veya Headland’ın Disney Plus serisi için çıkış tarihi açıklamadı.

İlgili

Thor: Ragnarok yönetmeni Taika Waititi kendi Yıldız Savaşları filmini çekebilir

Rus Bebek’in Lesly Headland’ı Disney Plus için yeni bir Yıldız Savaşları şovu üzerinde çalışıyor

Marvel’dan Kevin Feige yeni bir Yıldız Savaşları filmi üzerinde çalışıyor

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.