‘The Office’ oyuncuları 15. yıl dönümünde favori soğuk açılışlarını paylaşıyor

'The Office' oyuncuları 15. yıl dönümünde favori soğuk açılışlarını paylaşıyor

Yüklemeler% 252fvideo yükleyici% 252fdistribution thumb% 252fimage% 252f94424% 252fc8dfe2b8 3ffb 4181 937d d014f043579f.png% 252f930x520.png? İmza = erleoaudqc3uznjncaallclhj3y = & kaynak = https% 3a% 2f% 2fblueprint api production.s3.amazonaws

Ofis pilotunun NBC’de yayınlanmasından bu yana 15 yıl geçti (24 Mart 2005), ve bunca zamandan sonra şov televizyon tarihinin en büyük komedilerinden biri olmaya devam ediyor.

Ofis’in dönüm noktası yıldönümünü kutlamak için eski ortak yıldızlar Jenna Fischer (Pam Beesly) ve Angela Kinsey (Angela Martin) Şovun kalıcı mirası, potansiyel bir yeniden başlatma ve yeni podcast’i olan Office Ladies hakkında maskelen.

İkisi de gösterinin en unutulmaz anlarından bazılarını yansıtıp serinin en sevdikleri soğuk açılışlarını paylaştı. /

AYRICA GÖR: John Krasinski, ‘The Office’in bu bölümünü Steve Carell ile çekerken gülmeyi durduramadı

“En sevdiğim soğukta açık olduğunu biliyorum, “Kinsey bir telefon görüşmesi sırasında düşünmek için bir ritim almadan dedi.

Dwight, bize bir yangından nasıl kurtulacağımızı öğretmek için hepimizi ofise kilitledi ve başlangıçtan bitişe kadar mutlak bir kargaşa. Bu açılışla ilgili her şey kamera operatörlerimiz ve ekibimizle prova yaptık ve gerçekten karmaşık bir dans öğrenmek gibiydi. ‘Eylem’ konusunda her küçük şeyin olması gerekiyordu. Bu bir domino etkisi gibiydi. ”

” Haydutları Kurtar! “Diye gülerek haykırdı.” Kaç kez işe gidip devasa bir kediyi tavana atıyorsunuz? “

< Kinsey, soğuk açıklığın da kazara parlak bir blooper içerdiğini açıklamaya devam etti. Sadece devam ettim. Onu bıraktık. Bu planlanmadı. "

Bugüne kadar” Stres Giderici “soğuk açık izleyemiyorum, vücudumun yukarı ve aşağı sıçramasına ve gözyaşlarına sızmasına neden olan bir kahkaha yaşamadan Yani şovun 15. yıldönümü şerefine, hepimiz kargaşayı açığa çıkaralım.

“[Stres Giderici] benim olacak!” Fischer iki düşünceli favoriyi daha atmadan önce dedi. “Benim için eller aşağı ateş tatbikatı, ama aynı olmadığımız için iki şey aklımızda kaldı.

Bence bu konuda sevdiğim şeylerden biri, fitness küresi patlamasıyla temelde bir blooper olanı nasıl yakaladığımız ve bunu sakladık. ” /

“Bu olay meydana geldiğinde tüm şok ve sürprizlerimizi ve top patladığında ve Rainn uçarken sette nasıl olduğunu asla unutmayacağım. Kahkahalara böldük. “

Hayranlar The Office’i şimdi Netflix’te izleyebilir. Fischer ve Kinsey ile hikayemizin tamamını buradan okuyun.

.Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.