“ The Walking Dead ” yeni bir maceraya hayranların favori karakterini gönderiyor

`` The Walking Dead '' yeni bir maceraya hayranların favori karakterini gönderiyor

Spoiler uyarısı: Bu hikaye The Walking Dead 10. Sezon, 13. bölüm için spoiler içeriyor.

Sekizden sonra The Walking Dead’de geçen yıl Michonne (Danai Gurira) Pazar gecesi diziden “What We Become” başlıklı büyük bir çıkış bölümünden çıkmıştı. Taksit tamamen birkaç bölümde görülmeyen karakterine odaklandı.

10. Sezonun Michonne’nin geçen Şubat ayından bu yana son olacağını bildiğimiz göz önüne alındığında büyük bir sürpriz değildi. Yine de, dizinin daha güçlü karakterlerinden birinin gittiğini görmek her zaman zor.

Bölüm, Michonne’un onu oraya yönlendiren gizemli yeni gelen Virgil ile Bloodsworth Adası’na inişiyle başladı ve hayatta kalmaları için ona ve grup silahlarına teklif etti. Bu silahlar, bir önceki patlayıcı bölümden önce olabilecekleri kadar yardımcı olmayabilir, ancak bir zombi kıyametinde elinizde ekstra silah bulundurmak hala güzel.

Görünüşe göre işler tam olarak böyle değil adada görünüyorlar. Yürüteçler var ve aralarında Virgil’in karısı ve çocukları var – Michonne ve katana’nın oynadığı bazı gergin sahnelere ve oldukça ağır çevresel hikaye anlatımlarına yol açtığında.

Virgil, Michonne’ye silahları göstermeye başladığında kendi kendine bakıyordu, sadece kendini çılgın bir Virgil tarafından bir odada kilitli bulmak için.

Daryl, Negan, Glenn ve Rick gibi karakterleri içeren sahnelerin vizyonlarına sahip olmaya başlar. Bu yüzlerin bazılarını gördüğümüzden bu yana uzun zaman geçti ve onları görmek güzel olsa da, sahneler oldukça kaba ve Michonne’u bazı kötü rollere koydu.

Toplu olarak, Michonne’nin dünyadaki zamanında algılanabilir biri olmak yerine doğru yolu nasıl başardığını gösteriyorlar.

Vizyonlarından sonra Virgil’in üstesinden gelmeyi başarıyor ve karar vermiyor onu öldürmek ya da diğerlerinin onu öldürmesine izin vermek. Virgil, eve giderken ona yardım etmek için yıkanmış bir gemiye gösterir ve Rick’in, kendi ayrılmasından önce aşk ilgisinin canlı olabileceğini veya en azından düşündüğünden daha uzun yaşamış olabileceğini gösteren birkaç işaret bulur.

Bir telsiz kullanarak Michonne, Judith ve RJ ile iletişime geçmeyi başarır Judith’e Rick’in hala dışarıda olduğunu öne sürdüğü öğeleri söyler ve Michonne eve (bir çeşit) gitmek isterken, Judith onu dışarı çıkmaya ve Rick’i aramaya ikna eder.

Uygun bir gönderme. şovdaki en iyi karakterlerden biri için

Böylece Michonne’un yeni macerası grubun geri kalanından uzakta başlar.

Ana kıtada biri incinmiş birkaç kişi bulur ve Michonne’a geride bırakıldıklarını söylerler.

Belki bu grup Michonne’nin bulduğu karavanla ilgilidir ve sonunda Rick ile tekrar bir araya gelir. Belki de ayrıdırlar. Muhtemelen dizide uygun bir şekilde bulamayacağız, ancak yaklaşan Walking Dead filmlerinde her zaman birlikte ortaya çıkabilirler.

“Ne Oluyoruz”, çok iyi bölümlerden oluşan çok iyi bir bölüm. Bu sezon ve şovdaki en iyi karakterlerden biri için uygun bir gönderi.

Vizyonları boyunca tüm dizi boyunca kendini nasıl ele aldığını ve her iki karakterle ilişkilerini hatırladık. İyi ve kötü. Tuhaf, bükülmüş bir tür retrospektifti ama iyi çalıştı.

Telsiz sayesinde, çocuklarına veda etmelerine izin verdi, bu da baba Rick’den aldıklarından daha fazla, onlara izin verdi güzel, dokunaklı bir an için – bu dünyada olanlardan birkaçı.

Bundan sonra, Michonne ilk tanıtıldığı yere geri döndü: onunla yürüyüşe çıkan kapüşonlu, bağımsız bir gezgin katana, kolları ve çeneleri ile yedekte iki zombi, diğer akılsız yürüyüşçüler tarafından fark edilmesini önlemek için çıkarıldı. Onu göndermek için mükemmel bir yol.

Gösteriden ayrılışının zamanlamasına gelince, uzun zaman oldu.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.