Tüm Zamanların En İyi 10 Kore Romantik Filmi

Tüm Zamanların En İyi 10 Kore Romantik Filmi

Kore romantik filmlerini sever misiniz? Belki romantik komedileri seviyorsunuz ya da belki de yürek burkucu melodramların hevesli bir hayranısınız? Bu ilk 10 liste, en popüler, başarılı, ilginç Kore romantik filmlerinden bazılarını içeriyor! Bazıları sizi deli gibi güldürür ve bazılarının derin ve anlamlı hikayeleri vardır, ancak hepsi tatlıdır ve melodramatik sahneler açısından zengindir! Ayrıca, burada fragmanları izlediğinizden ve ankette oy kullandığınızdan emin olun!

Tüm Zamanların En İyi 10 Kore Romantik Filmi Tüm Zamanların En İyi 10 Kore Romantik Filmi

En İyi 10 Kore Romantik Filmi

Her Zaman Hatırlanacak Bir An (Sadece Siz) Mimari 101 A Kurt Adam Benim Sassy Girl Love 911 Günün Ruh Hali Klasik Küçük Gelinim Sizinle Olsun

10. Sizinle Olun

Sizinle Olun | En İyi 10 Korece Romantik Film Tüm Zamanların En İyi 10 Koreli Romantik Filmi Sizinle Olun | Tüm Zamanların En İyi 10 Kore Romantik Filmi

​​Sizinle Birlikte Olun aynı adlı Japon filminin bir versiyonu (aynı zamanda Japonca!)

Gerçekçi olmayan ve garip bir söz gibi görünüyor, değil mi? Bunu tutmayı başarıyor! Ailesinden önce yeniden ortaya çıkar. Ancak, hiçbir şey hatırlamıyor.

Film aşk, aile, trajedi ve umut hakkında. Gelecekte en mutlu günlere götüren adımlar olduğu için, hayatımızda acı verici, üzücü kısımlarla yaşamamız gerektiğinde zamanların olduğunu göstermek isteyen iç açıcı bir hikaye.

9. My Little Bride

Küçük Gelinim | En İyi 10 Kore Romantik Filmi Time of All Time Benim Küçük Gelinim | Tüm Zamanların En İyi 10 Kore Romantik Filmi

​​Biraz klişe hikayeleri sakıncası yoksa ve sadece Kore filmini izlemek için eğlenceli ve eğlenceli bir şey arıyorsanız, My Little Bride sizin için mükemmel olacak! En tatlı temalardan birini, çocukluk sevgisini içeriyor! Öyleyse, lise ile ilgili basit arsalar gibi romantik komedilerin hayranı iseniz, kesinlikle bunu izleyin!

Temel olarak, film düzenlenmiş bir evlilik hakkında. Bo Eun genç bir lise kızı ve Sang Min bir üniversite öğrencisidir.

Çocuklarının isteklerine rağmen evliler. Bununla birlikte, hikayenin ilerleyen saatlerinde Sang Min’in gelini üzerinde her zaman hoşlandığını ortaya koyuyor!

8. Klasik

Klasik | Tüm Zamanlar Klasik | Tüm Zamanların En İyi 10 Kore Romantik Filmi

​​Klasik kesinlikle en sevdiğiniz, en sevilen hikayelerden biri olacak! Bu güzel Kore filmi iki üniversite arkadaşı etrafında dönüyor. İkisinin en giden kişisi Soo Kyoung, arkadaşından, her ikisi de katıldıkları drama kulübünde yakışıklı bir çocuk için hitap eden bir aşk mektubu yazmasını ister. İyi bir arkadaş olarak, kız bu iyiliği yapmayı kabul eder ve duygularını arkadaşının adına kağıt üzerine dökür. Oh, sadece sevgili arkadaşı bu adama da aşık olduğunu bilseydi! İçeride ağlayan kız dışarıdan gülümsüyor ve sadece arkadaşı uğruna ezilmesinden kaçınmaya çalışıyor. Kendini suçlu hissetmek, kendi duygularından saklanmak, onu ve arkadaşının aşk tutkusunu görmek rahatsızlık duyuyor.

Günün Ruh Hali Günün Ruh Hali | En İyi 10 Koreli Romantik Tüm Zamanların Filmleri Günün Ruh Hali | Tüm Zamanların En İyi 10 Kore Romantik Filmi

​​Günün Mood’u sizi ağlatmak için yeterli drama ama sizi neşelendirecek kadar tatlı ve mizah ile hafif eğlenceli bir hikaye! Film oldukça yaygın bir rom-com temasına odaklanmasına rağmen, bir gece standı, bu hızlı karşılaşmayı anlamlı kılıyor, tüm hikayeyi geliştiren derinlik katıyor!

Pitoresk Busan şehrinde geçen hikaye şöyle devam ediyor trende buluşup bütün günü birlikte geçiren bir kadın ve erkek. Güzel şehre giderken, kadın kısa romantik flörtler arayan bir işadamı yanında oturuyor. Tamamen farklı kişilikler olmasına ve yaşamda farklı önceliklere sahip olmalarına rağmen, garip bir olaylar döngüsü onları bir araya getirmeye devam ediyor! Filmdeki tüm olayların neredeyse bir günde gerçekleştiğini fark edebilirsiniz, ki bu delilik! Ancak, her şey iyi açıklanmıştır, bu yüzden kafanız karışmaz!

6.

Bir itfaiyecinin işinde tamamen kaybettiğini, tamamen antisosyal olduğunu, karısının ölümü üzerine keder taşıdığını hayal edin. Ve şimdi kariyerinden başka bir şey düşünmeyen ateşli ruhu olan bir kadın hayal edin. Bu ikisinin bir araya geldiğini ve güçlü bir ilişki kurduğunu hayal edebiliyor musunuz? Buna inanmak oldukça zor. Ancak, her şeye rağmen, ikisi de birbirlerinin yara izlerini iyileştirmeye yardımcı oluyorlar!

Bu Kore filmi, hafif bir komedi ve ciddi drama arasında mükemmel bir denge. Çılgın bir kadın, sıcak başlı, bir şekilde kaba bir erkek kurşun, bir eylem ve drama karışımı arıyorsanız, bu eğlenceli deneyimi kaçırmamalısınız!

5. Benim Sassy Girl

Sassy Girl | En İyi 10 Koreli Romantik Film Tüm Zamanların Başlığı Sassy Kızım | Tüm Zamanların En İyi 10 Kore Romantik Filmi Daha sonra kurgusal bir romana uyarlandı.Titanic gibi dünya çapında bir hit ile bile karşılaştırıldı! Kore kültürünün dünyaya yayılmasında büyük rol oynamasına şaşmamalı. Birçok ülke bu Kore versiyonuna kendi remake’lerini ve devam filmlerini yaptı, neden onu izlemiyorsunuz?

Pek çok kelime söyledi, ama hepsi ne hakkında? Bu, kalabalıktan fırlayan hikayeyle gerçekten komik bir rom-com. Hikaye, çoğunlukla kızlarla ilgilenen ve arkadaşlarıyla takılan normal bir üniversite öğrencisi olan Gyun Woo’yu takip ediyor. Bir keresinde, metrodayken sarhoş bir kızla tanışır. Neredeyse bilinçsiz, bu yüzden herkes onun üzerine eğildiğinde kız arkadaşı olduğunu varsayar! Adam bir ilişki içinde olduğunu fark eder, ama istemedi! Yakında, bu küstah kızı unutamayacak.

4. Bir kurt adam

Bir Kurt Adam Çocuk | En İyi 10 Koreli Romantik Film Zaman Tümü Bir Kurtadam Çocuk | Tüm Zamanların En İyi 10 Kore Romantik Filmi

​​İşte listede tüm zamanların başarılı bir Kore melodramı daha! Bir Kurt Adam, harika bir mesajı olan fantastik bir romantizm filmi.

Aile alkışlanır ve yeni büyük kır evlerine alışırken, kızı ahırdaki kilitli odalardan birinde vahşi bir çocuğu keşfeder! O çok vahşi; onu medenileştirebilecek mi? Hiç şansı var mı? İçindeki canavar her an patlamaya hazır! Hangi sırrı bu adamı tutuyor ve neden bu kızla ilgilenmeye başlıyor?

Film geri dönüşte yapıldı, bu yüzden takip etmek oldukça kolay ve ilginç. Bu filmden, dışarıdaki canavarlara benzeyebilecek ama içeride nazik ve tersi çok insan olduğunu öğreneceksiniz! En küçük eylemlerimizin bile diğer insanların hayatlarını nasıl etkileyebileceğini ve sözlerinize ne kadar dikkatli olmanız gerektiğini anlayacaksınız.

3. Mimari 101

Mimari 101 | Tüm Zamanlar Mimarlık 101 | Tüm Zamanların En İyi 10 Kore Romantik Filmi

​​Mimarlık 101, ilk mimari sınıflarında buluştuktan sonra aşık olan iki öğrencidir.

35 yaşındaki mimar Seung Ming, bir kadından rüya evini inşa etmesine yardım etmesi için bir talep alıyor. İlk başta, bu kadının ilk aşkı olduğunu bilmiyor!

Bu Kore romantizm filmi bir tür beklenmedik aşk hikayesi. Gerçekçi hikayesi ve etkileşimleri, aktörlerin gerçekçi portreleri ile gerçek hayattan bir hikaye gibi geliyor! Kısa, tatlı ve anlamlı bir film arıyorsanız, bunu deneyin!

2. Her zaman (Yalnızca Siz)

Her zaman (Yalnızca Siz) | En iyi 10 Korece Tüm Zamanların Romantik Filmleri Her Zaman (Sadece Siz) | Tüm Zamanların En İyi 10 Kore Romantik Filmi

​​Bu filmde, mankenlere benzeyen kahramanlar ve yakışıklı gençler, playboylar veya zengin işadamları yok. Stereotiplerden çok, basit ama mutlu bir hayat yaşayan kör bir kadın ve yeni bir yarı zamanlı işine otopark görevlisi olarak başlayan antisosyal ex-boxer hakkında ferahlatıcı inandırıcı bir hikaye. Normal dramanız gibi hissetmiyor, değil mi? Her zaman (genellikle Yalnızca Siz olarak adlandırılır) iç açıcıdır ve sizi gülümsetir! İnandırıcı karakterler ve inanılmaz bir öykü ile zaman kaybetmezsiniz.

1.

Birdenbire hatırlayarak, dükkana geri döner ve elinde benzer bir şişeyle dükkandan çıkan bir adamı görür. İçeceğin ona ait olduğunu düşünerek, bir an tereddüt etmiyor ve bir yudumda içiyor! Daha sonra, her şeyi yanlış anladığı ortaya çıktı ama geç oldu! Geçen gün yine aynı adamla tanıştı! Bir şeyler olur ve çift olurlar. Bununla birlikte, kadın yakında tehlikeli bir hastalığın nadir bir formuna sahip olduğunu keşfeder.

En Çok Hangi Kore Romantik Filmini Seversin?

Seninle Olun Küçük Gelinim Günün Klasik Ruh Hali Aşk 911 Benim Sassy Kızım Bir Kurt Adam Çocuk Mimarisi 101 Her Zaman (Sadece Siz) Hatırlanması Gereken Bir An Sonuçları görün

Comments

Bir HubPages Network hesabı kullanarak oturum açın veya kaydolun ve yayınlayın.

0/8192 kullanılan karakterlerPost Comment

Yorumlarda HTML’ye izin verilmez, ancak URL’ler köprüye bağlanır. Yorumlar makalelerinizi veya diğer sitelerinizi tanıtmak için değildir.

gönderme Maria Cecilia profil resmi

Maria Cecilia

5 hafta önce Filipinler’den

aktörlerin ve aktrislerin isimlerini eklemelisiniz …

.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.