Türkler Geliyor Adaletin Kılıcı filmine sponsor bulundu!

Türkler Geliyor Adaletin Kılıcı filmine sponsor bulundu!

Türkler Geliyor Adaletin Kılıcı filmine sponsor bulundu!

Türkler Geliyor Adaletin Kılıcı filmi merak ve heyecan ile bekleniyor. ‘Diriliş Ertuğrul’ ve ‘Kuruluş Osman’ın yapımcısı olan Mehmet Bozdağ’dan çok konuşulacak bir film geliyor. Sezonun en iddialı filmleri arasından yer alan ve 17 Ocak’ta sinemaseverlerle buluşacak ‘Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı’ filminin ana sponsoru ise Birevim oldu.

Mora’dan Tuna’ya ve Roma’ya kadar her zalim krala adaletin kılıcı olduklarını öğreten, Fatih Sultan Mehmet’e ölümüne bağlı casusluk teşkilatının en uçtaki pençeleri akıncıların hikayesini anlatan ‘Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı’ filminin oyuncu kadrosunda Emre Kıvılcım, Levent Özdilek, Ece Çeşmi̇oğlu, Ebru Özkan, Serdar Gökhan ve Seray Kaya gibi isimler yer alıyor. Film, Türkiye ile birlikte ABD, Kanada, Brezilya, Meksika, Avustralya, Japonya, Güney Kore, İngiltere, Almanya, Fransa, Hollanda, İtalya, Rusya, Güney Afrika, Hindistan, Endonezya, Malezya, Katar, Azerbaycan ve Kazakistan gibi dünyanın farklı ülkelerinde gösterime girecek.
‘Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı’ filminin ana sponsoru ise daha önce ‘Diriliş Ertuğrul’ dizisinin sponsor da olan Birevim oldu.

Sponsorluk anlaşması Bozdağ Film’in Riva’daki platosunda Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi ve Bozdağ Film Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Bozdağ arasında gerçekleştirildi.

‘DÜNYA STANDARTLARINDA BİR SİNEMA FİLMİ’

Bozdağ Film Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Bozdağ, ‘Türkler Geliyor:Adaletin Kılıcı’ filmi sponsorluğuyla ilgili olarak dizi sektöründe elde ettikleri başarıyı sinemaya taşımak istediklerini belirtirken ‘Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı’nın dünya ölçeğinde bir sinema filmi olduğunu vurguladı. Bozdağ: “Birevim’in verdiği destekle daha geniş kitlelere ulaşacağız. Filmimiz dünya standartlarında bir dönem filmi oldu. Tarihimizi anlatmalıyız. Biz bunun hassasiyetini benliğimizde taşıyoruz. Bizler tarihimizi anlatamazsak başkaları bizim tarihimizi farklı anlatmaya başlıyor. Bozdağ Film bu hassasiyetle projeler ortaya koyarken, aynı hassasiyeti taşıyan Birevim de her zaman bizim yanımızda olup bize desteğini sunuyor. Birevim’e ve değerli Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi’ye verdikleri destekten dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

‘TARİHİMİZ HAZİNEMİZ’

Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı’ filminin konusu ve prodüksiyon büyüklüğü olarak sinema tarihimizde büyük öneme sahip olacağına ve bundan sonra da pek çok projeye öncülük edeceğini söyleyen Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi “Bozdağ Film Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Bozdağ Bey çok başarılı projelere imza attı. Büyük izleyici kitlelerine Türk tarihini, Osmanlı tarihini başarılı bir şekilde aktardı. ‘Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı’ filminin de konu ve prodüksiyon olarak sinema tarihimizde büyük öneme sahip olacağını söyleyebilirim. Türk sinema sektörüne bir dinamizm kazandıracağından hiç şüphem yok. Bundan sonra da pek çok projeye öncülük edecektir düşüncesindeyim. Türk tarihinin, Osmanlı döneminin böyle kıymetli projelerle gündeme getirilmesi bizleri çok memnun ediyor” dedi.

Konusu ve izleyiciye verdiği mesaj nedeniyle bir sosyal sorumluluk olgusuyla ‘Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı’ filmine sponsor olduklarını belirten Çiftçi, “Tarihimizi anlatan başarılı yapımlara sponsor olmanın bizlerin asli vazifelerinden biri olduğu düşüncesindeyiz. ‘Diriliş Ertuğrul’, ‘Kuruluş Osman’, ‘Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı’ gibi dizi ve filmler özellikle gençlerimize tarih ve millet olma bilincinin aşılanması açısından oldukça önemlidir. Biz onların bize yadigar bıraktığı bu topraklarda yaşıyoruz. Mehmet Bozdağ’a, hassasiyeti ve tarihimize verdiği önem için ayrıca çok teşekkür ediyorum. ‘Türkler Geliyor’ filminin sponsoru olmaktan dolayı memnuniyetimizi bir kez daha belirtmek istiyorum” diye konuştu.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.