TV şovları koronavirüsle savaşmak için hastanelere tıbbi ekipman bağışladı

TV şovları koronavirüsle savaşmak için hastanelere tıbbi ekipman bağışladı

Yüklemeler% 252fvideo yükleyici% 252fdistribution thumb% 252fimage% 252f94553% 252f10344e26 aed9 47bc 8d11 65a0f391b55f.png% 252f930x520.png? İmza = wglcq4oxto fyovtsgfdfydzfja = & source = https% 3a% 2f% 2fblueprint api production.s3.amazonaws

Koronavirüs nedeniyle üretimi durduran birçok TV şovuyla, bir avuç tıbbi seri maskelerini, eldivenlerini ödünç aldı İyi doktor ve İstasyon 19 Kanada’daki arz talebine yardımcı olurken, Entertainment Weekly, Atlanta’daki sağlık çalışanlarına maske, eldiven ve önlük kutuları bağışladı. raporlar.

“Ve yine de, maskelerin sihirli bir sevkıyatı bu çok cömert bir jest şeklinde geldi.”

Instagram’da bu yayını görüntüle

“Yardımcıları arayın. Her zaman yardımcı olan insanları bulacaksınız.” . @Theresidentonfox’un tüm ekibine, önlükler, maskeler, eldivenler ve sağlık çalışanlarımızın # COVID19 sırasında topluluğumuza güvenli bakım sağlamak için ihtiyaç duyduğu her şey dahil #PPE’nin bu inanılmaz cömert bağışından dolayı teşekkür ederiz. . Dün, sakinlerle, malzemelerin düşük olmasına rağmen, maskelerin büyülü bir şekilde gönderilmesinin nasıl mümkün olmadığı konusunda ciddi bir tartışma yaptım. Ve yine de, bu çok cömert bir jest şeklinde büyülü bir maske gönderimi gerçekleşti. Bu tür topluluk desteği, hastanelerimize personel vermek ve topluluğumuza özen göstermek için birçok fedakarlık yapan #frontline uzmanlarımız için çok önemlidir. . Yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim, @theresidentonfox ve @foxtv. Bugün bu tür iyi haberlere ihtiyacımız vardı. . Not: Maalesef harika bir resim değil, ama odak o zaman fotoğrafta değildi.

Her şeyi, Resident’i ve şovun arkasındaki büyük ekibi desteklemeye ve iyi niyetlerini mümkün olduğunca ileriye ödemeye teşvik ediyorum. . #Hurstlife #residentlife #emoryIMresidents #lookforthehelpers #gratitude

klaw (@ karen.ll.law) tarafından 18 Mar 2020 tarihinde 12:27 pm PDT

ından paylaşılan bir gönderi div>

Koronavirüs hastane çalışanlarını yayar ve çarparken, tıp personeli için yatak ve vantilatörler gibi hasta kaynakları için kaçınılmaz bir malzeme kıtlığı ile karşı karşıya kalırlar. Bunlar, gerçek koronavirüs test kitleriyle birlikte, virüs yayılmaya devam ettikçe önümüzdeki haftalarda ve aylarda kritik olacaktır.

.Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.