Uber Eats aracılığıyla film atıştırmalıkları sunmak için İngiliz sinema zinciri

Uber Eats aracılığıyla film atıştırmalıkları sunmak için İngiliz sinema zinciri

İngiliz sinema zinciri Curzon, Uber Eats ile ortaklık kuruyor ve ev film gecenizdeki taviz standından bir dizi aperatif sunuyor. Sınırlı sayıda üretilen ev sineması paketi, The Evening Standard’a göre Curzon’un tatlı patlamış mısır, bir gurme sosisli sandviç ve tuz ve biber fındık karışımı ve Negroni slushie gibi diğer film atıştırmalıklarından oluşur.

Bardak tutucu olarak da kullanılabilen bir yastık ve “Lütfen cep telefonunuzu kapatın” kapı işareti içeren kitin 35 £ değerinde olduğu bildiriliyor. Ancak bu cumartesi gününden itibaren, “HOMECINEMA” kodunu kullanarak yalnızca 3,50 İngiliz sterlini teslimat ücreti karşılığında alabilirsiniz. Ayrıca, Curzon’un Ev Sineması yayın platformunun Sinemalarda Şimdi bölümünde yayınlanan bir filmden yüzde 50 kupon alacaksınız. Uber Eats uygulaması aracılığıyla siparişinizi verdiğinizde anlaşma yalnızca Londra’da geçerlidir.

Teslimat için yalnızca 3,50 TL ödemek için “HOMECINEMA” teklif kodunu kullanın

Diğer birçok sektör gibi sinemalar da COVID-19 salgını, fiziksel konumların kapanması ve filmlerin teatral olarak değil dijital olarak serbest bırakılması gerektiğinden. Curzon, 2010 yılında başlattığı kendi yayın hizmeti Curzon Ev Sineması’na sahip olduğu için diğer birçok İngiltere sinema zincirinden farklı bir konumda. Ancak fiziksel konumlarının kapatılması hala şirket için bir darbe olacak.

Bu sınırlı süreli tekliften yararlanmayı planlıyorsanız, bu Cumartesi gününden itibaren yapabilirsiniz. Bunu yaparsanız, teslimat sürücünüzü normalden biraz daha fazla bahşiş vermenizi öneririz. Bir salgın sırasında doğum yapmak kolay değildir ve teklif kodu ile her iki şekilde de tatlı bir anlaşma elde edersiniz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.