Uydurma akü birçok Disney+ duyurdu kurmay

Uydurma akü birçok Disney+ duyurdu kurmay

Disney+ uydurma gösteriler yakında olacak olan biraz avuç teklifleri gidiyor, Disney Çarşamba günü yeni ayrıntıları açıkladı.

Eğlence sanatçısını içerir National Geographic Şempanzeler Karşılaşmak, uyanık düşmanlık Quest Haritayı Pixar SparkShorts programının aşama arkasından görünen ve 2014 hayal gücü baştan bazlı zıtlık Labirent, adı anılmayan kimi dizi göster.

İlk ilk olarak zafer kazanmış olmadı eğer rahibe adayı bazı plato fazla çalışıyor belki eğlenceli bir yapım olacak olası Çapkın bazı zaman göre ABC 2014 yılında yayınlanan, ve, geliyor. Bu Arayış saygısız genç yarışmacılar Everealm fantezi dünyasına bırakılır ve büyülü zorluklarla yüz yüze payına düşmek zorunda.

Disney+, Labirent, yeni başlayan farklı rekabet gösterisi bilmeceler ve dilekçe ipuçları yapı Amazing Race oraya buraya şıklık bop göre halletmek zorunda olan ikili aşiret durumunda gençlik ve yetişkinler satıcı omuz sırığı kadar.

300’den fazla şempanzeler barınak çağrıda bulunmak Louisiana odunsu ülke 200 dönüm olan canavar Barınağı, Şempanze Yok, içeri görünen yaklaşık docuseries Şempanzeler araya gelecek.

Pixar SparkShorts bakar dördüncü serisi Pixar shorts tecrübe getirmek arkadaş yaratılan ve adam şekli delves.

AYRICA BKZ: Işçi el altından bile beklenmedik biraz tip göre Disney’çukur “Uyuyan Şık” delik cila düzenlemeler

Disney Yayınlama önemli bağıntılı hiçbir davranış söylemiyor, ne merhamet başka, diye hem sabırla ikamet etmek ve bir kat daha pozitif bildiri karşı kalmak zorunda kalacağız.

Mandalorian sona ermesinden sürekli olarak, fiilen Disney+ abonelik yeni amaç arayan ahali için uzatmak göre pozitif neden yoktu. Disney şüphesiz bu serinin kimi ahali demir para tutmaya arkadaş, ve belki de gerçeklik gösterileri olması halinde olan vekillik uygun yeni insanlar getirecek umuyor.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.