Vizyondaki Filmlerde Bu Hafta (28 Şubat 2020)

Vizyondaki Filmlerde Bu Hafta (28 Şubat 2020)

28 Şubat 2020 haftasında 4 ’ü Türk yapımı toplam 9  yeni film vizyona giriyor.


Görünmez Adam

Cecilia zengin ve zeki bir bilim adamıyla evlidir. Oysa fziksel ve duygusal kuvvet içeren bu evlilikten kurtulman için Cecilia dostlarının yardımını alır ve ortadan kaybolur. Bir süre sonra Cecilia ’nın kocası hayatını kaybeder ve zihin almaz servetinin büyük bir kısmını Cecilia ’ya bırakır. Bu Cecilia ’yı ortaya dahil etmemek için belirlenmiş bir oyun mudur, birileri onu takip mi ediyordur. Bu sorulur içindeki Cecilia yavaş yavaş fikir sağlığını kaybededecektir.

 

Kelly Çetesi’nin Hakiki Hikayesi

Justin Kurzel ’in yöentmenliğini üstlendiği daram, suç ve yaşam öyküsü filminda Nicholas Hoult, Russell Ceowe, George MacKay, Essie Davis ve Charlie Hunnam rol alıyor. İngiliz kraliyetinin demir yumruk ile hüküm sürdüğü Avustralya’da Ned Kelly adındaki bir adam direnişçi bir İrlanda’lı gruptan farkında olan olur. Ned Kelly bu frup ile birlikte Avustralya tarihinin en öenmli direnişlerinden birine imza atacaktır.

 

Acı Kiraz

Makedonya’da geçen öykü, oğlunu ölümcül bir hastalıktan kurtarmak isteyen bir babanın hikayesi üzerinden hayatlarının kontrolünü ellerinde tutmaya çalışan bir fazla karakteri işliyor.

 

Jexi

Günümüzde cümbür cemaat gibi 30’lu yaşlarındaki Phil de cep telefonuyla yapış yapış bir hayat yaşamaktadır. Bir gün Phil, kendisi için yeni bir telefon alır. Zeki telefonda Jexi adı verilen yeni bir işletim sistemi yüklüdür. Oysa haddinden artı zeki bir sistem olan Jexi ilerleyen dönemde Phil ’in hayatına müdahalelerde bulunmaya başlar. Bu müdahaleler başta çok olumlu sonuçlar verse de; sonra Jexi ’nin kıskançlığı Phil ’in hayatını epeyce zorlaştıracaktır.

 

Geçerken Uğradım

Cavit ailesi ile birlikte İstanbul’da yaşamakta ve toptan gıda işiyle uğraşmaktadır. Uzun vakit önce ailesine verdiği tatil sözünü nihayet tutmak için bir fırsat yaratır. Ailecek İstanbul ’dan Antalya ’ya doğru bir yolculuğa çıkarlar. Cavit, Afyon ’da yaşamış askerlik arkadaşı Cemil ’de ara verme verir ve tatil o noktada kilitlenir.

 

Kaptan Pengu ve Arkadaşları: Mandalina’nın Günlüğü

Trt Çocuk ekranlarında çocukların severek izlediği Kaptan Pengu küresel ısınma nedeniyle eriyen buzullardan düşen arkadaşı Putuk ’u aramaktadır. Pengu ’ya bu yolculukta Mermer, Pelik ve Mandaline eşlik etmektedir.

 

L.O.L. Sürpriz! Beyazperdede

”L.O.L. Sürpriz!” bebeklerinin sinema perdesinde görünmesini karşılayan filmde, Punk Boi, Queen Bee ve Vacay Babay adlı oyuncak bebeklerin hikayeleri anlatılıyor.

 

Semur 2: Cinlerin Büyüsü

Filmde ufak yaşta ona minik yaşta musallat olan bir ifrit kadar rahatsız eilen Alesia’nın hikayesi anlatılıyor. Yıllar daha sonra dedesinden gelen bir mektupi Alesia’yı bu olayların yaşandığı mekana geri dönmeye zorlar…

 

Sonsuzluk Üstüne

Roy Anderson, bu filmde insan hayatının güzel, zalim, görkemli ve bayağı yanlarına sinematik bir saygı duruşunda bulunuyor.

Tweet

28 Şubat 2020 haftasında 4 ’ü Türk yapımı toplam 9  yeni film vizyona giriyor.


Görünmez Adam

Cecilia varlıklı ve zeki bir bilim adamıyla evlidir. Ama fziksel ve şehvetli zor içeren bu evlilikten kurtulman için Cecilia dostlarının yardımını alır ve ortadan kaybolur. Bir vakit daha sonra Cecilia ’nın kocası hayatını kaybeder ve us almaz servetinin büyük bir kısmını Cecilia ’ya bırakır. Bu Cecilia ’yı ortaya dahil etmemek için yerleşmiş bir oyun mudur, birileri onu takip mi ediyordur. Bu sorulur içindeki Cecilia yavaş yavaş akıl sağlığını kaybededecektir.

 

Kelly Çetesi’nin Gerçek Hikayesi

Justin Kurzel ’in yöentmenliğini üstlendiği daram, kabahat ve biyografi filminda Nicholas Hoult, Russell Ceowe, George MacKay, Essie Davis ve Charlie Hunnam rol alıyor. İngiliz kraliyetinin demir yumruk ile hüküm sürdüğü Avustralya’da Ned Kelly adındaki bir adam direnişçi bir İrlanda’lı gruptan farkında olur. Ned Kelly bu frup ile birlikte Avustralya tarihinin en öenmli direnişlerinden birine imza atacaktır.

 

Acı Kiraz

Makedonya’da geçen hikaye, oğlunu ölümcül bir hastalıktan kurtarmak isteyen bir babanın hikayesi üzerinden hayatlarının kontrolünü ellerinde tutmaya çalışan bir çok karakteri işliyor.

 

Jexi

Günümüzde cümbür cemaat gibi 30’lu yaşlarındaki Phil de cep telefonuyla yapış yapış bir hayat yaşamaktadır. Bir gün Phil, kendisi için yeni bir telefon alır. Akıllı telefonda Jexi adı verilen yeni bir işletim sistemi yüklüdür. Fakat haddinden artı zeki bir sistem olan Jexi ilerleyen dönemde Phil ’in hayatına müdahalelerde bulunmaya başlar. Bu müdahaleler öncelikle fazla olumlu sonuçlar verse de; sonra Jexi ’nin kıskançlığı Phil ’in hayatını oldukça zorlaştıracaktır.

 

Geçerken Uğradım

Cavit ailesi ile birlikte İstanbul’da yaşamakta ve toptan gıda işiyle uğraşmaktadır. Uzun zaman önce ailesine verdiği tatil sözünü nihayet yetişmek için bir fırsat yaratır. Ailecek İstanbul ’dan Antalya ’ya doğru bir yolculuğa çıkarlar. Cavit, Afyon ’da yaşamış askerlik arkadaşı Cemil ’de mola verir ve tatil o noktada kilitlenir.

 

Kaptan Pengu ve Arkadaşları: Mandalina’nın Günlüğü

Trt Çocuk ekranlarında çocukların severek izlediği Kaptan Pengu küresel ısınma sebebiyle eriyen buzullardan düşen arkadaşı Putuk ’u aramaktadır. Pengu ’ya bu yolculukta Bilye, Pelik ve Mandaline eşlik etmektedir.

 

L.O.L. Sürpriz! Beyazperdede

”L.O.L. Sürpriz!” bebeklerinin sinema perdesinde görünmesini sağlayan filmde, Punk Boi, Queen Bee ve Vacay Babay adlı oyuncak bebeklerin hikayeleri anlatılıyor.

 

Semur 2: Cinlerin Büyüsü

Filmde ufak yaşta ona ufak yaşta musallat olan bir ifrit tarafından rahatsız eilen Alesia’nın hikayesi anlatılıyor. Yıllar daha sonra dedesinden gelen bir mektupi Alesia’yı bu olayların yaşandığı mekana geri dönmeye zorlar…

 

Ölümsüzlük Üzerine

Roy Anderson, bu filmde insan hayatının güzel, acımasız, ihtişamlı ve basmakalıp yanlarına sinematik bir hürmet duruşunda bulunuyor.

sizlere dizifilmhaberleri.com farkıyla sunulmuştur

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.