Walking The Walking Dead ’Sezon 10 dönüşü gelecek için büyük bir eylem oluşturuyor

Walking The Walking Dead ’Sezon 10 dönüşü gelecek için büyük bir eylem oluşturuyor

Spoiler uyarısı! Bu makale, The Walking Dead

Sezon 10, Bölüm 9 için spoiler içerir. The Walking Dead’de olan prömiyerleri. Her şeyi bir patlama ile başlatan heyecan verici olanlar var ve daha sonra sezonun ilerleyen saatlerinde büyük bir şey kuranlar var.

Sezon 10’un sezon ortasında prömiyeri ikinci kategoriye giriyor.

“Squeeze” başlıklı Bölüm 9, bizi Fısıltılar ve şovdaki diğer tüm canlı insanlar arasında yükselen gerilime geri götürüyor. Neredeyse anında, Kasım ayında sezon ortasında finalden daha heyecan verici uçurum askılarından birini alıyoruz: Bir grup kahraman, Alpha’nın daha önce birçok kez tehdit ettiği ölümsüz sürünün üzerine tökezledi.

Kalabalık bir mağara / maden sisteminde derindi ve şimdi Carol, Daryl, Kelly, Aaron, Jerry, Magna ve Connie’dan oluşan bu grup ısırılmadan dışarı çıkmaya çalışıyor. < /

Kaçışları bölümün heyecan verici ve yaratıcı bir şekilde oynadığı aksiyon. Ne tür bir zemin “zemin lav” türü oyun ama lav yerine zemin, dikit ile dikit arasında dolaşırken çetenin üzerinden atlamak zorunda yürüteçlerle sular altında.

Mağaralar ayrıca gölgede saklanan bir avuç Fısıltıya ev sahipliği yapıyor. Hepsinden önemlisi, yıllardır düzenli kullanım veya bakım görmeyen mağara tam olarak yapısal olarak sağlam değildir, bu da oldukça yoğun ve duygusal bir anı beraberinde getirir.

Başka yerlerde, Fısıltıları görüyoruz birleşik topluluklara nihai saldırılarını planlayarak, her iki tarafı ve devasa yeraltı sürüsünü içeren dev bir savaşın ne olacağını işaret ediyor.

Ancak en ilginç gelişme, Negan ve Geleceğin vizyonunu paylaşan ve ormanın ortasına çıplak sıyrılarak (eksi Alpha’nın zombi cilt maskesi) birbirine bağlılıklarını imzalayan ve muhtemelen seks yapan Alfa. Brüt.

The Walking Dead’in en heyecan verici bölümü olmasa da, sezon ortasında prömiyeri 10. sezonun geri kalanı için iyi bir şekilde geçiyor, bu da Michonne (Danai Gurira) için son sezon olacak.

Hala önünde büyük oyunlar var.

Hala önünde büyük oyunlar var.

Artık birleşik topluluklar Alpha sürüsünün varlığını doğruladığına göre, işler hızla ısınmaya başlayabilir.

Bu bilgi kahramanlara yardımcı olacak olsa da, ortasında bir casus olduğunu unutmayın – Gizli Whisperer’ı dans et. Kelime yayılırsa, bu bilgileri Fısıltılara geri aktarabilir ve saldırılar herkesin beklediğinden daha erken gelebilir.

Herkes zombi savaşları için kesilmez.

Zombi savaşlarında herkes kesilmiyor.

Resim: amc

Ayrıca, Negan olan joker karakter de var.

Teaser’a dayanarak, yarasasını (ya da daha doğrusu bir yarasayı) geri aldığını da görüyoruz. Kesin olan bir şey var: Birisi muhtemelen tam anlamıyla arkaya yaslanıyor.

AYRICA BAKIN: Sophie Turner Quibi ilk çıkışını ‘Hayatta Kalma’ ilk fragmanında yapıyor

< Şu anda, Sezon 10'da büyük bir gizem beliriyor: Michonne diziden nasıl ayrılacak? Carl gibi öldürülecek mi yoksa Rick gibi gizemli bir kenara çırpılacak mı? Şu anda oyundaki tüm hain piyonlarla, onun bazı Whisperer ihanetleri tarafından öldürüldüğünü görmek şaşırtıcı olmazdı.

Teaser’a dayanarak, kavga etmeden dışarı çıkmayacağını biliyoruz, ve görünüşe göre Negan’ın yarasasını ele geçirdiğini görüyoruz. Yoğun, aksiyon dolu bir sezon içindeyiz.

.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.