Warner Bros. DC film serisini karıştırırken Batman gecikti

Warner Bros. DC film serisini karıştırırken Batman gecikti

Warner Bros., stüdyo daha geniş DC film dizisini karıştırırken Matt Reeves’in merakla beklenen Batman filmini dört ay erteliyor.

Batman’ın aslında 25 Haziran 2021’de tiyatrolara vurması gerekiyordu, ancak Deadline’a göre şimdi 1 Ekim 2021’de açılacak. Disney’in Marvel Studios arduvazında olduğu gibi, DC Comics şemsiyesi altındaki çeşitli filmler pandemi nedeniyle gerekli değişiklikleri karşılamak için değişiyor.

Disney’in Marvel Studios slate

Warner Bros.’da olanlara benzer şekilde uzun soluklu Flash 3 Haziran 2021’de yayınlanacak ve orijinal 1 Temmuz tarihinden bir ay sonra çıkacak. Zachary Levi’nin popüler 2019 süper kahraman filminin devamı olan Shazam 2, 1 Nisan 2022’den 4 Kasım 2022’ye geçiyor.

Film ve TV şovlarındaki prodüksiyonun insanlar olarak dünyayı kapattığını düşünmek virüsün yayılmasını engellemek için evde kalmak, gecikmeler çok şaşırtıcı değil. Ancak Warner Bros. listesinde özellikle bulunmayan, stüdyonun DC Universe, Wonder Woman 1984’teki bir sonraki taksitinde bir güncelleme.

Bu film Haziran’dan Ağustos’a ve bu yazı yazıldığı sırada ertelendi. , 14 Ağustos’ta açılması planlanıyor. Wonder Woman 1984 gitmeye hazır olsa da sinema salonları ve izleyiciler değildir. Tiyatrolar hala ülke çapında kapalıdır ve tiyatro gruplarının cineplex’lerin Haziran ayında açabileceğinden umutlu kalmasına rağmen, stüdyolar insanların yabancılarla odalara sıkıca sarılmak isteyip istemediklerini merak ediyor. Wonder Woman 1984 oyuncusu Connie Nielsen bile ABC News’e “Ağustos son tarihini bilmediğini” söyledi.

Warner Bros., listesindeki diğer birkaç başlığı da DC şemsiyesinin dışına taşıdı. . HBO’nun The Sopranos filminin devamı niteliğindeki Newark’ın Çok Saints’i şimdi 25 Eylül 2020 yerine 12 Mart 2021’de açılacak. Stüdyoda yönetmen Baz Luhrmann’ın isimsiz Elvis filmi 5 Kasım 2021’den itibaren Christopher Nolan’ın merakla beklenen yeni filmi Tenet de listede yer almıyor.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.