Warner Bros yeni Scooby-Doo filmi tiyatroları atlamak için en son çıkan

Warner Bros yeni Scooby-Doo filmi tiyatroları atlamak için en son çıkan

Warner Bros’un yeni animasyonlu Scooby-Doo filmi Scoob! devam eden COVID-19 salgını sinemaları kapalı kalmaya zorladığı için tiyatrosunu atlayan en büyük film haline geldi. Variety, filmin orijinal olarak sinemalarda açık olması nedeniyle 15 Mayıs’ta kiralanabileceği veya satın alınabileceğini bildiriyor. 19,99 $ ya da 24,99 $ karşılığında satın alabileceksiniz, ancak Associated Press, filmin Warner Bros HBO Max hizmetinin bir parçası olarak hemen yayınlanamayacağını belirtiyor.

Warner Bros CEO’su Ann Sarnoff, devam eden COVID-19 salgınının “[B] Warner’ın [içeriğini] nasıl dağıttığı konusunda yaratıcı düşünme ve uyarlanabilirlik” çağrısında bulunduğunu söyledi. Sinema salonları tarihsel olarak yaklaşık 12 hafta süren özel yayın pencerelerini şiddetle korudu.

Scoob! pandeminin ortasında sinemasını atlayan tek film değil. Bu ayın başlarında, Trolls World Tour, isteğe bağlı video hizmetlerine başladı. Distribütörü Universal Pictures, sürümün en büyük dijital çıkış olduğunu söyledi. Diğer filmler de onu takip ediyor. Paramount Pictures, Netflix’e romantik komedi The Lovebirds satırken, Disney’in Artemis Fowl uyarlaması Haziran ayında akış hizmetine başlayacak.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.