Yaralı Kuşlar dizisi Latin Amerika’da çok sevildi; Elif Erol popüler oldu!

Yaralı Kuşlar dizisi Latin Amerika’da çok sevildi; Elif Erol popüler oldu!

Kanal D’nin günlük dizi olarak ekrana getirdiği Yaralı Kuşlar, 165.bölümüyle birlikte final yapmıştı. Dizi, Türkiye’de reyting noktasında beklentilerin altında kaldı. Ancak yurt dışında yayınlandığı ülkelerde çok sevildi.

Latin Amerika ülkelerinde “Omer Suenos Rabados” isimiyle ekranlarda yer alan Yaralı Kuşlar dizisinde rol alan oyunculara da büyük ilgi var. Bu isimlerden birisi de Elif Erol oldu.

Dizide Hülya karakterini canlandıran Elif Erol’un ünü İspanya, Kolombiya, Porto Riko, El Salvador gibi ülkelerde artmaya başladı. Sosyal medyada Elif Erol hakkında birçok mesaj paylaşılıyor.

Elif Erol aynı zamanda iyi derecede İngilizce ve İspanyolca konuşuyor. Sosyal medya hesabından birçok mesaj alan oyuncu, bunlara yanıt vermeye çaba harcıyor. Hayranlarının bu şekilde gönlünü almayı başaran Elif Erol, oyunculuğu ile de göz doldurdu.

Dizinin yayınlandığı tv kanalından ve diğer büyük kanallardan gelen program teklifi ve dergi çekimlerini kabul eden güzel oyuncu Küresel sıkıntılar biter bitmez İspanya ve Kolombiya’ya gideceğini belirtti.

Elif Erol Konservatuar mezunu Tiyatro kökenli oyuncu olmasının yanı sıra profesyonel dansçı, Uluslararası lisanslı antrenörü ve Dövüş gibi sayısız yeteneğe de sahip.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.