Yasaklanmış Elma dizisi yarı onarılmış şehvetli verecek!

Yasaklanmış Elma dizisi yarı onarılmış şehvetli verecek!

-Yasaklanmış Elma dizisinde izleyicilerin ekran başına geçtiğinde öbür hisler uyandıracak yeni bölümü 2 Mart Pazartesi akşamı yayınlanacak. 71. yeni bölümde Halit her şeyini kaybediyor ve çocukları ile birlikte yoksul mahallerden birisine yerleşiyor.

Mekanlar değişiyor, kıyafetler ağır ağır değişiyor, zenginliğin yerini yoksulluk de alıyor…Yasak Elma dizisi hayranları yeni dönemde bir yanda Yıldız ’ın yaşadığı zenginliği, Ender ’in iplerine eline alıp yükselişini izlerken, öteki yanda da Halit ve çocuklarının dramına şahit olacak.

Bugüne değin zenginliğin aktığı dizi bundan böyle fakirliğe dürüst da geçiş yapacak. Fakir-varlıklı ayrımının net bir şekilde ekrana yansıtılacak olması da izleyiciler açısından hakiki dünyaya uyarlandığında aradaki uçurum daha net ortaya çıkacak.

Peki Yasak Elma 71. bölümde diğer neler olacak? Halit ’in batışı, herkesi içten etkiler. Halit, Zehra, Lila ve Erim yeni düzene ayak uydurmaya çalışırken çok zorlanırlar.

Yıldız, yeni hayatının tadını olanlar yüzünden tamamiyle çıkaramaz. Halit ’in her şeyini kaybetmesinden en çok etkilenenlerden biri Şahika ’dır.

Şahika ’nın şirketten gönderilmesi ve bütün kapıların yüzüne kapatılması onu olduğundan daha güvenli olmayan biri haline getirir ve herkesin hayatını etkileyecek bir karar verir.

Fragmanlarda Şahika ’nın Nadir ’i zehirleyerek öldürdüğü görülmüştü.Hakan Karahan da geçen hafta ayrılan Tuvana Türkay ’ın ardından diziye veda ediyor.

Haberleri instagram’da peşine düşüp takip et –> @

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.