Yemin dizisi final mi yaptı, 3.sezon yayınlanacak mı?

Yemin dizisi final mi yaptı, 3.sezon yayınlanacak mı?

Yemin dizisi Kanal 7 ekranlarının sevilen yapımlarından birisi oldu. 2. sezonunu da başarıyla sürdüren dizi önümüzdeki günlerde sezon finali yapacak. Dizinin ara vermesinin sebebi ise koronavirüs salgını…

Yemin dizisi haftalık bir yapım ve Kanal 7’nin de üzerine titrediği bir dizi.Dizide dikkat çeken oyuncular Özge Yağı ve Gökberk Demirci… Yönetmenliğini Ayhan Özen ve Serkan Mut’un üstlendiği dizinin hikayesi ise Nazmiye Yılmaz’a ait.

Karamel Yapım tarafından hazırlanmakta olan Yemin, ilk sezonu ile dikkat çekti ama asıl çıkışını ikinci sezon yaptı. Koronavirüs salgını sonrasında çekimler sıkıntılı bir sürece girince de 2. sezonun final yapması kararı alındı.

Yemin dizisi 3.sezonda da ekrana gelecek. Ancak başrol oyuncusu Özge Yağız olmayacak. Yapımcı ile sözleşmesi biten oyuncu, yenileme yapmadı.

Özge Yağız’ın yerine kimin geleceği de merak konusu… Gelişmeleri aktaracağız.

YEMİN DİZİSİ KONUSU:

Kanal 7’nin merakla beklenen Yemin dizisi ikinci sezonda da izleyicileri duygudan duyguya sürükleyecek. Aşkın, zora savaş açtığı yeni sezonda seyircileri yeni sürprizler bekliyor.

Büyük sır ortaya çıkar, taşlar yerinden oynar ve artık hiçbir şey eskisi gibi olamaz… Yüreğindeki ağır yükü, aşkıyla yer değiştiren Reyhan şimdi ne yapacak? Öfkesinin yerini aşka teslim eden Emir, öğrendiklerinden sonra sakin kalabilecek mi? Sevdalı iki genci daha büyük bir savaş beklerken, Cavidan yine karşılarındaki en büyük engel olacak. Sevdiklerinin iyiliği ve mutluluğu için her şeyi göze almış Hikmet, bu sefer çaresiz kalmıştır ve Cavidan yine hırsıyla hareket edip istediklerini almak için elinden geleni yapacaktır. Birbirlerini deliler gibi seven iki âşık, mecburiyetlerden arınmış ama büyük yaralar almış aşklarına sahip çıkabilecek mi?

Yaşanan onca olaydan sonra Kemal kendini sıradan bir hayatın içinde bulur. Kızı ve işinden başka hiçbir şey düşünmeyen bir adama dönüşen Kemal’in bu rutin hayatı, yollarının kesiştiği Narin ile değişecek. Geçmişinden büyük bir sırla çıkıp gelen Narin, hiç ummadığı bir hayatın için düşecek. İkisi de büyük zorlukları geride bırakmak için çabalarken onları daha da zor günlerin beklediğinden haberleri yoktur. Gönlünü tamamen sevdaya kapamış Kemal kapısını çalan aşka direnebilecek mi? Narin, bir yolcu gibi uğradığı bu limanda kalmayı mı seçecek yoksa gitmeyi mi?

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.