Yeni Hayat dizisine tepkiler olumlu oldu!

Yeni Hayat dizisine tepkiler olumlu oldu!

Bir Inkar Arrow Studios şirketi olan Karga Seven Pictures Türkiye ’den Ömer Özgüner ve Ümmü Burhan ’ın yapımcılığını üstlendiği, Serkan Çayoğlu ve Melisa Aslı Pamuk ’un başrollerini paylaştığı “Yeni Yaşam”, yakında Kanal D ’de başlıyor.

Yönetmen koltuğunda Başak Soysal ve Cem Özüduru ’nun oturduğu dizinin oyuncu kadrosunda Serkan Çayoğlu ve Melisa Aslı Pamuk ’un yanı sıra Tayanç Ayaydın, Nilperi Şahinkaya, İpek Filiz Yazıcı, Nisa Sofiya Aksongur, Köklü Değişiklik Nas, Aziz Caner İnan, Nebil Sayın, Ayşe Tunaboylu, Begüm Akkaya, Furkan Topluluk, Övül Özbay ve Seher Terzi yer alıyor.

Senaryosunu Elif Usman Ergüden ’in yazdığı Yeni Hayat, korumasını sağladığı kadına aşık olan bir korumanın imkansız aşkını konu alıyor.

İlk tanıtımı yayınlanan ve büyük ilgi görebilen, ihtiraslı aşk sahneleriyle izleyiciyi ekran başına kilitleyecek “Yeni Yaşam”, yakında Kanal D ’de yayınlanacak. Sosyal medyada yapılan yorumlarda dizinin ilgi çektiği hemencecik görülüyor Ayrıca Serkan Çayoğlu ile Melisa Aslı Pamuk ikilisine de ilgi büyük ve uyumları da beğenildi. Dizi birincil fragmanı ile olumlu dönüşler aldı ve heyecan da arttı.

Haberleri instagram’da peşine düşüp takip et –> @ dizihaberleri

Abone olun

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.