Yeni Mutantlar yeni bir Ağustos 2020 çıkış tarihine sahip

Yeni Mutantlar yeni bir Ağustos 2020 çıkış tarihine sahip

Asla çıkmayacak gibi görünen bir film olan Yeni Mutantlar’ın yeni bir çıkış tarihi var: 28 Ağustos.

Mulan ve Kara Dul gibi, Yeni Mutantlar da dünyanın dört bir yanındaki sinema salonlarının kapandığını gösteren küresel salgın yüzünden ertelendi. Disney, daha önceki bir basın açıklamasında Mulan ve Kara Dul’un sırasıyla 24 Temmuz ve 6 Kasım’da yeni çıkış tarihlerine geçeceklerini açıkladı, ancak yeni Mutantlar’dan bahsetmedi. Hayranlar, Yeni Mutantlar’ın bir Disney Plus’ı ya da bir Hulu münhasırını kurtarabileceğini düşünmeye başladı, çünkü Disney hem akış hizmetlerine sahip hem de Yeni Mutantlar artık 21. Yüzyıl Tilkisinin satın alınmasının ardından bir Disney unvanı. Disney, Artemis Fowl ve Hamilton gibi bazı teatral sürümlerini şimdiden Disney Plus’a prömiyeri yapmak için değiştirdi.

“Bir grup genç mutantın psikiyatrik izleme için tutulduğu izole bir hastanede geçen orijinal bir korku gerilim filmi” olarak tanımlanan Yeni Mutantlar, hayranların yıllarca beklediği bir film. Fox, filmi 2015’te geliştirmeyi planladı, proje 2016’da üretime girdi. Çekimler ilk olarak Eylül 2017’de sona erdi ve sonra sorun başladı. Ocak 2018’de Fox, çıkış tarihini Şubat 2019’a geri taşıdı ve bu da Deadpool 2’nin Fox’taki başka bir Marvel filminden yarışmadan koşmasına izin verdi. Aylar sonra, Yeni Mutantlar benzer sıkıntılarla karşılaştı ve başka bir X-Men filmi olan Dark Phoenix’in rekabet etmemesi için tekrar ertelendi.

Ancak şimdi, Yeni Mutantlar nihayet gününü alacak gibi görünüyor. Yani, Disney tiyatroların geri döneceğini ve çalışacağını düşünüyorsa. Şu anda stüdyolar, filmlerini yayınlamaya başlamak için en iyi zamanın, ülke çapındaki devletlerin yeniden açılmaya başladığını veya kilitleme kısıtlamalarını daha fazla izlediğini anlamaya çalışıyor. Warner Bros. ve Christopher Nolan’ın Tenet’i büyük oranda ileriye dönük stüdyolar için turnusol testi olarak görülüyor.

Ara sıra ne olacağına bağlı olarak, Yeni Mutantlar tiyatroları ilk izleyen filmlerden biri olabilir ve çarpıcı bir etkinlikle 2020’nin en büyük yaz filmlerinden biri olabilir.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.