Yetti artık Babil! Dizide sakız gibi aynı meseleyi uzatıp durmayın!

Yetti artık Babil! Dizide sakız gibi aynı meseleyi uzatıp durmayın!

Star TV ekranında Cuma akşamları yayınlanmakta olan Babil dizisinde Deniz ’in ameliyatı konusu 7.bölümün de esas gündem maddesi. Ama bu konu artık sıkmaya başladı. defalarca problemler çıkması, daima apaçık olup da Deniz ’e gelince para bulunamaması, Süleyman ’ın aralıksız Deniz ’in ameliyatı ile İrfan ’ı tehdit etmesi, Eda ’nın insanın içini sıkan çıkışları… Babil dizisinde izleyiciler haftalardır benzer konunun gündemde kalmasında yoruldu.

Dizi takipçileri 7.bölümde de tekrar belli başlı gündem maddesi olan Deniz ’in ameliyat meselesinin bundan böyle çözülmesini ve bu konunun sakız gibi uzatılmamasını istiyor.Sosyal medya yorumlarında da bunu görebilirsiniz. “Yetti bundan böyle Babil, sakız gibi haftalardır benzer meseleyi uzatıp duruyorsunuz. Çocuk ameliyat olsun bu meslek daha pozitif uzamasın” şeklinde izleyicilerin müşterek bir görüşü var, bunu da belirtelim.

Peki 7. yeni bölümde neler olacak? En yakın arkadaşı göre sırtından vurulan İrfan, Dominant ’le yüzleşir. Deniz ’in ameliyatı için süre daralırken, Süleyman verdiği borcu geri almanın peşine düşer. İlay, parayı bulup borçlarını ödemeleri için İrfan ve Etken ’i bir araya getirmeye çalışır.

Hakan ’ın Ayşe ’ye olan duyguları konusunda önemli olduğunu fark eden Kudret, Ayşe ’yi daha yakından tanımanın yollarını arar. İrfan, Hakim ’i yaptığı büyük hainlik karşı affedebilecek mi?

Deniz, tüm bu aksilikler içinde sağlığına kavuşabilecek mi? Babil ’de yaşam tüm heyecanıyla devam ediyor. Babil 7.bölüm 2. fragmanı yayınlandı:

Ay Yapım ’ın yapımcılığını üstlendiği, yönetmenliğini Uluç Bayraktar ’ın yaptığı, dizinin senaryosunu Nüket Bıçakçı ve Istek Yücel kaleme alıyor.

Halit Ergenç ’in idealist bir ekonomi profesörü olan İrfan karakteriyle izleyici karşısına çıktığı dizide başarılı oyuncular, Aslı Enver, Birce Akalay, Mesut Akusta, Nur Fettahoğlu ve Ozan Güven başrolleri paylaşıyor.

Haberleri instagram’da takip et –> @

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.