Yıldız Savaşları: Skywalker’ın Yükselişi 4 Mayıs’ta Disney Plus’ta yayınlanacak

Yıldız Savaşları: Skywalker'ın Yükselişi 4 Mayıs'ta Disney Plus'ta yayınlanacak

Yıldız Savaşları: Skywalker’ın Yükselişi 4 Mayıs’ta Disney Plus’ta çıkacak – elbette “Yıldız Savaşları Günü” – şirket bugün açıkladı ve nihai Yıldız Savaşları filmini akış hizmetine getirdi. Hareket, yakında hayranların dokuz filmli Skywalker Saga’nın (spinoff filmleri Solo ve Rogue One ile birlikte) hepsini tek bir yerde 4K olarak aktarabilecekleri anlamına geliyor.

Skywalker’ın Yükselişi, Disney’in Disney Plus’ta 4 Mayıs Yıldız Savaşları içeriğiyle ilgili planlarının başka bir parçasıdır. Aynı zamanda yeni belgesel dizisi Disney Gallery: The Mandalorian, Disney Plus serisinin yapımıyla ilgili ve yayın için iptalten geri getirilen animasyonlu Star Wars: The Clone Wars serisinin finali ile başlayacak. hizmet.

Disney, yeni içerikle birlikte Star Wars filmleri için Disney Plus’taki resimleri güncellemeyi ve Ralph McQuarrie ve Doug da dahil olmak üzere dizi üzerinde çalışan çeşitli sanatçıların orijinal konsept resimlerini gösteriyor. Chiang.

Disney+

Disney’in akış hizmeti bağımsız bir abonelik olarak kullanılabilir veya Hulu ve ESPN + ile paketlenebilir. Disney +

7 $ ‘dan Vox Media’nın ortaklık ortaklıkları vardır. Bunlar içerik içeriğini etkilemez, ancak Vox Media satış ortağı bağlantıları aracılığıyla satın alınan ürünler için komisyon kazanabilir. Daha fazla bilgi için etik politikamıza bakın.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.