Yıldız Savaşlarının En Seksi 10 Kadını

Yıldız Savaşlarının En Seksi 10 Kadını

Yıldız Savaşlarının En Seksi 10 Kadını. Yıldız Savaşlarının En Seksi 10 Kadını.

Giriş

Yıldız Savaşları evreninde hem kanon hem de kanon dışı kaynaklardan bir dizi çekici kadın var. Şehvetli Twi’lekslerden muhteşem Echani’ye, yazarların, yönetmenlerin ve yapımcıların uzun yıllar boyunca Star Wars evreninin ortak bir teması olmaya devam etmesi muhtemeldir. Bu makale, Star Wars’un en seksi 10 kadınını inceliyor ve her karakterin kişiliği, özellikleri ve genel tarihini doğrudan analiz ediyor.

Star Wars’un En Seksi 10 Kadını

Brianna (Handmaiden) Mira Mara Jade Skywalker Bastila Shan Juno Eclipse Shaak Ti Aayla Secura Oola Prenses Leia Darth Talon

Brianna, geleneksel kıyafetlerinde. Brianna geleneksel kıyafetlerinde.Brianna (Son Handmaiden) Doğum: 3976 BBY (Yavin Muharebesi Öncesi) Ölüm: Bilinmeyen Saç Rengi: Beyaz Göz Rengi: Mavi Ten Rengi: Hafif Tür: Echani İnsan Üyelikleri: Echani; Kayıp Jedi; Jedi Düzeni; Galaktik Cumhuriyet Görünüşleri: Yıldız Savaşları: Eski Cumhuriyet Şövalyeleri II; Yıldız Savaşları: Eski Cumhuriyet

İlk hit Xbox ve PC oyununda görünen Eski Şövalyeler II (2004), Brianna (ya da “The Last Handmaiden”), Jedi Master Atris’in altında görev yapan bir Echani savaşçısıydı. Jedi İç Savaşı’ndan sonraki yıllar. Jedi Sürgünü Meetra Surik ile tanıştıktan sonra, Brianna’a ilk Jedi Arındırma’sından kurtulanları keşfetme arayışında yalnız Jedi’ye eşlik etmesi emredildi.

Eski

Surik’e Echani savaş teknikleri ve stilleri sanatında talimat verdikten sonra, Brianna daha sonra Surik tarafından kapsamlı bir eğitim alarak Jedi sanatlarında eğitim gördü. Buna yanıt olarak Brianna, Atris (hizmetten kısa bir süre sonra yüzleşmeye neden olan bir eylem) için yemin etmesine rağmen, Tasfiyeyi takiben yeni Jedi Düzeni’nin kilit bir üyesi oldu. II. .

İnce ve atletik bir görünüme, buzlu mavi gözlere ve bembeyaz saçlara sahip olan Brianna, kolayca Star Wars’ın en çekici kadınlarından biridir. Ödül avcısı giysilerinde Mira. Mira ödül avcısı giysisi. | Kaynak

9. Mira

Doğum: 3974 BBY (Yavin Muharebesi Öncesi) Ölüm: Bilinmeyen Saç Rengi: Kırmızı Göz Rengi: Hazel Ten Rengi: Işık Tür: İnsan Üyelikleri: Mandaloryalı Neo-Haçlılar; Jedi Düzeni; Galaktik Cumhuriyet Görünüşleri: Yıldız Savaşları: Eski Cumhuriyet Şövalyeleri II; Yıldız Savaşları: Eski Cumhuriyet

İlk hit Xbox oyununda, Eski Cumhuriyet Şövalyeleri II’de (2004) görünen güzel Mira, Nar Shaddaa gezegeninden bir Manda kelle avcısı olarak görev yaptı. Meetra Surik ile güçlerini birleştirdikten sonra, yalnız Jedi’de bir lütuf peşinde koştuktan sonra, Mira’nın Kuvvet Duyarlı olduğu keşfedildi. Surik’in rehberliğinde, eski ödül avcısı “Jedi Sentinel’in yolunda” kapsamlı eğitime başladı (swtor.fandom.com). Mira, yeni yoldaşlarının yanında Jedi Düzeni’nin yeniden inşasında (Jedi’nin İlk Arındırma’sını takiben) çok önemli bir rol oynadı.

Miras

Mira’nın olayları takip eden hayatı hakkında çok az şey bilinmesine rağmen Eski Cumhuriyet Şövalyeleri II’de, daha sonra 3951 BBY (Yavin Muharebesi Öncesi) civarında öldüğüne inanılmaktadır; daha önce Darth Traya’nın öngördüğü bir olay.

Ancak sert konuşmasına rağmen, Mira başkaları için derin bir şefkat duygusuna sahipti ve kesinlikle gerekli olmadığı sürece bireyleri öldürmeyi reddetti. Bu şefkat büyük olasılıkla, ailesiyle ilgili muazzam bir kayıp yaşadığı Malachor V’deki deneyimlerinden kaynaklandı.

Mira, kişiliğinin yanı sıra olağanüstü güzelliği ile de biliniyordu (onu bunun için net bir seçim haline getirdi). belirli bir liste). Çoğu zaman “sıkı, açıklayıcı deri” giydirme Mira, kadınsı fiziğini sık sık düşmanlarını (ve potansiyel ödüllerini) dağıtmak için kullandı. Açık tenli, ela gözlü ve koyu kızıl saçlı Mira, Star Wars evrenine güzel (ama ölümcül) bir ektir.

Güzel Mara Jade Skywalker. Güzel Mara Jade Skywalker. | Kaynak

8. Mara Jade Skywalker

Doğum: 17 BBY (Yavin Savaşından Önce) Ölüm: 40 ABY (Yavin Savaşından Sonra) Saç Rengi: Kırmızımsı Altın Göz Rengi: Zümrüt Yeşili Ten Rengi: Adil ve Çilli Türler: İnsan Üyelikleri: Galaktik İmparatorluk; İmparatorun Eli; Kaçakçı İttifakı; Yeni Cumhuriyet; Yeni Jedi Düzeni; Galaktik Özgür İttifaklar Federasyonu Görünümler: Yıldız Savaşları: Savaşta İmparatorluk; Yolsuzluk Kuvvetleri; Yıldız Savaşları: Teras Kasi’nin Ustaları; Yıldız Savaşları: Serbest Bırakılan Kuvvet; Yıldız Savaşları: İmparatorluğun Varisi; Karanlık Kuvvet Yükseliyor; Son Komut; Yıldız Savaşları: Jedi Knight: Sith’in Gizemleri; Kara Çırak; Güç Şampiyonları; Jedi’nin Çocukları

İlk olarak Timothy Zahn’in romanında, İmparatorluğun Varisi’nde ortaya çıkan muhteşem Mara Jade Skywalker, doğal güzelliği, yeteneği ve Luke Skywalker’la bağlantısı nedeniyle Star Wars Expanded Universe’nin en popüler figürlerinden biridir. .

Miras

Mara Jade, Luke Skywalker ile tanıştıktan sonra, yavaş yavaş genç Jedi’ye saygı geliştirdi, çünkü ikisi birbirleriyle çok sayıda kez birlikte çalıştılar. ABY 19 yılı civarında (Yavin Savaşı’ndan sonra), hem Luke hem de Mara Jade, birbirlerine olan duygularının dostluk alanının ötesinde büyüdüğünü fark ettiler. Aşklarını ilan ettikten sonra, ikisi hayatlarının geri kalanında birlikte kalma sözü verdiler. Evlendikten sonra Mara Jade, Skywalker’ın adını kendi adı olarak aldı ve hayatını Yeni Jedi Düzeni’nin yollarına adadı.

Kişilik ve Özellikler

Gururlu, özverili ve yüksek verimli olarak tanımlanan Mara Jade, Yıldız Savaşları evreninde de sakin, merhametli ve sıcak olarak nitelendirildi. Bu şefkat duygusu, İmparator Palpatine (bir suikastçı olarak) altındaki yıllarında bile geçerliydi, çünkü Galaktik İmparatorluğa düşman olarak kabul edilen çok sayıda kişiye merhamet gösterdi.

Nispeten kısa boyuyla birleşince, zümrüt yeşili gözler, kırmızımsı altın saçlar ve çilli cilt, Mara Jade Skywalker yaygın olarak Star Wars evreninin en güzel kadınlarından biri olarak kabul edilir. Bu güne kadar her yerde hayranların (erkek ve kadın) favorisi olmaya devam ediyor.

7.Jedi İç Savaşı sırasında Bastila, kötü Darth Revan’a karşı bir grev ekibine liderlik etmek için seçildi. Öngörülemeyen olayların ardından Bastila ve ekibi Sith Lord’unu ele geçirmeyi başardı; neredeyse cansız bedenini Dantooine Jedi Konseyi’ne getiriyor. Revan’ı anılarından silen Jedi Konseyi (Bastila Shan ile birlikte) daha sonra Revan’ı Jedi yolunda yeniden eğitti; onu ve Bastila’yı Darth Malak’ı yenme ve büyük Sith filosunun kökenlerini keşfetme görevine gönderiyor.

Miras

Malak’ın Star Forge’daki yenilgisinin ardından Bastila’nın hayatı hakkında çok az şey biliniyor takip eden yıllarda. Bununla birlikte, Bastila’nın daha sonra Revan ile evlendiğine inanılmaktadır; kocasının önünde bilinmeyen bölgelere gitmeden önce birkaç çocuğu olması. Daha sonra kısa bir süre için bir Jedi Üstadı olarak görev yaptı.

Kişilik ve Özellikleri

Açık tenli, gri gözlü ve açık kahverengi saçlı Bastila, Savaşları evrenini süslemek için en güzel figürler. Bununla birlikte, Jedi sanatlarındaki güzelliğine ve ustalığına rağmen, Bastila ayrıca akranları tarafından “küstah, dürtüsel ve biraz fazla güven” olarak tanımlandı; daha sonra Jedi Tarikatından düşmesine neden olan özellikler (starwars.fandom.com).

Juno Eclipse Doğum: 19 BBY (Yavin Savaşından Önce) Ölüm: Bilinmeyen Saç Rengi: Sarışın Göz Rengi: Mavi Tür: İnsan (Corulag) Üyelikler: Galaktik İmparatorluk; İmparatorluk Donanması; Rebel Alliance Görünümleri: Yıldız Savaşları: Serbest Bırakılan Kuvvet; Star Wars: Force Unleashed II

Kaptan Juno Eclipse ilk kez hit video oyunu The Force Unleashed’de (2008) ortaya çıktı; Darth Vader’ın gizli çırağı Starkiller’in kişisel pilotu olarak görev yaptı. 19 Coryg gezegeninde BBY’de doğan Eclipse, sonunda prestijli Corulag Akademisi’nde öğrenci olduğu İmparatorluk Ordusu’na katıldı. Kısa bir süre sonra İmparatorluk Donanması’na kaydolduktan sonra, Eclipse hızlı bir şekilde uçma yeteneğini gösterdikten sonra Kaptan rütbesine ulaştı; Darth Vader’ın dikkatini toplayan ve daha sonra ünlü “Black Sekiz Filosu” na liderlik etmesini teşvik eden bir başarı. Eclipse, Starkiller olarak bilinen gizli Sith suikastçısı ile tanıştığı Rogue Shadow’u yeniden pilot olarak atadı.

Eski

Gizli çırakla sayısız operasyonun ardından Starkiller ve Eclipse, İmparatorluk’a ortak sadakatlerini aşan duygusal bir bağ geliştirdiler.

Eclipse ölümünü onurlandırmak için daha sonra Rebel Alliance’a katıldı ve burada “Kurtuluş” olarak bilinen Rebel amiral gemisinin kaptanı oldu.

Kişilik ve Özellikler

Juno Eclipse genellikle meraklı olarak tanımlandı doğası gereği değişmez bir sadakat, ahlak ve gurur duygusuyla. Uzun ve ince olan güzel Juno Eclipse, 2000’lerin başlarında hafif cildi, mavi gözleri ve doğal sarı saçlarıyla Star Wars hayranlarını göz kamaştırdı. İngiliz tarzı aksanıyla birleştiğinde, Eclipse kolayca Star Wars Evreninin en sıcak karakterlerinden biridir.

Shaak Ti “in Unleashed. | Kaynak

5. Shaak Ti

Doğum: Bilinmeyen Ölüm: 19 BBY Saç Rengi: N / A Eye Color : Koyu Gri / Mavi Ten Rengi: Kırmızı Türler: Togruta Üyelikler: Jedi Düzeni; Galaktik Cumhuriyet Görünüşleri: Yıldız Savaşları: Klonların Saldırısı; Yıldız Savaşları: Klon Savaşları; Yıldız Savaşları Yolculuklar: Başlangıçlar; Yıldız Savaşları: Kahramanların Gökadası; Yıldız Savaşlar: Prequel Üçlemesi – Bir Çizgi Roman

Shaak Ti, ilk olarak Star Wars: Attack of the Clones (Bölüm II) ‘de ortaya çıkan bir Jedi Üstadı idi.

Daha sonra Klon Savaşlarında merkezi bir figür haline gelen Ti, Kamino gezegeninde klon öğrencilerinin eğitiminde ve gözetiminde önemli bir rol oynadı. Savaş sona erdiğinde, Shaak Ti askeri ve Jedi görevlerini (Konsey’de) daha verimli bir şekilde dengeleyebildi.

Miras

Shaak Ti sayısız etkinliğe katıldı Klon Savaşları boyunca savaşlar, Cumhuriyet’in Ayrılıkçılar üzerinde çeşitli askeri zaferler kazanmasına yardımcı olur. Çabalarına rağmen Ti, Darth Vader tarafından Jedi Tapınağı’na saldırı sırasında öldürüldü (Sheev Palpatine tarafından “Order 66” nın uygulanmasından sonra).

Shaak Ti hit video oyununda görünse de, Star Wars: The Unleashed (Darth Vader’ın Starkiller olarak bilinen gizli çırağı ile yüzleştiği yerde), Disney artık bu hikayeyi kanon olarak tanımıyor; ölümünü yaklaşık 19 BBY’de yapıyor.

Kişilik ve Özellikler

Son derece akıllı ve sabırlı olarak nitelendirilen Shaak Ti, hem ışın yetenekli hem de yeteneklerini ve yeteneklerini tanıyordu. Ayrıca telekinezi de dahil olmak üzere olağanüstü Kuvvet yeteneklerini korudu. Doğal yankı hissi ile birleştiğinde Ti, birçok düşmana karşı kendini tutabilen güçlü bir Jedi Üstadı.

Grimsi mavi gözlerin yanı sıra beyaz ve gri işaretlerle vurgulanan kırmızı tenli Shaak Ti önemli bir çekim seviyesi sağladı.

Açıklayıcı bir kıyafet giyen Shaak Ti, Star Wars evreninde eşsiz güzel (ve son derece seksi) bir görünüm sergiliyor.

“Ben bir Jedi’yim, burada birey ve grubun tek ve aynı olduğu gibi – tıpkı klonlarınız gibi.”

– Shaak Ti Aayla Secura mavi ışın kılıcını kullanıyor. Mavi ışın kılıcı kullanan Aayla Secura. | Kaynak

4. Aayla Secura

Doğum: Bilinmeyen Saç Rengi: Yok Göz Rengi: Hazel Ten Rengi: Mavi Tür: Twi’lek Üyelikler: Jedi Order; Galaktik Cumhuriyet Görünüşleri: Yıldız Savaşları: Klonların Saldırısı; Yıldız Savaşları: Galaktik Savunma; Yıldız Savaşları Yolculukları: Başlangıçlar; Yıldız Savaşları: Kahramanlar Gökadası; Yıldız Savaşları: Battlefront II; Yıldız Savaşları: Klon Savaşları; Yıldız Savaşları: Prequel Üçlemesi – Bir Çizgi Roman

Aayla Secura, ilk olarak Yıldız Savaşları: Klonların Saldırısı’nda ortaya çıkan bir Jedi Ustası ve Jedi General’dı. Quinlan Vos’un eski bir Padawan’ı olan Secura, Klon Savaşlarının başlangıcında Usta rütbesine hızla ulaştı. Konfederasyon ve Cumhuriyet güçleri arasındaki galaksi boyunca savaş yayılırken, Secura’ya 327. Yıldız Kolordu’nun kontrolü verildi.

Miras

Klon Savaşları sona erdiğinde, Aayla Secura Felucia’nın Dış Jant gezegeninde büyük bir istilaya yol açtı. Ancak, zafere ulaşılmadan önce, Yüce Şansölye Palpatine sessizce tüm Jedi’ye karşı yürütülecek “Emir 66” yı yayınladı. Bu emirleri alan Komutan Bly, birliklerine hızlı bir şekilde ışın kılıcını savunmada çekmeden önce tekrar tekrar ateş edilen Secura’ya ateş açmasını emretti. Buna karşılık, Jedi tasfiyesinin ilk kurbanlarından biri oldu.

Kişilik ve Özellikler

Aayla Secura son derece zeki, yaramaz (ama merhametli) ve ışın kılıcı ustası olarak kabul edildi. muharebe. Çevikliğiyle birleşince Secura, Jedi Knight ve Jedi General olarak neredeyse tüm rakiplerini geride bırakabildi (ve daha iyi performans gösterdi).

Zihinsel zekasına ek olarak Secura da oldukça çekici kabul edildi. Uzun baş kuyrukları ve ela gözleri ile vurgulanan mavi bir cilt tonuna sahip olan Secura, kolayca Star Wars evreninin en seksi kadınlarından biridir.

Jabba Sarayı'ndaki güzel Oola. Jabba Sarayı’ndaki güzel Oola.Oola Doğum: Bilinmeyen Saç Rengi: Yok Göz Rengi: Siyah Ten Rengi: Yeşil Tür: Twi’lek Üyelikler: Jabba Desilijic Tiure’un Suç Ağı Görünümleri: Yıldız Savaşları: Jedi’ın Dönüşü (Bölüm VI); Yıldız Savaşları: Orijinal Üçleme – Bir Çizgi Roman; Jedi’ın Dönüşü: Karanlık Tarafın Gücüne Dikkat Edin; Luke Skywalker’ın Efsaneleri

​​Oola, Hutt Jabba için dansçı olarak çalışan bir Twi’lek köleydi. İlk olarak Star Wars: Jedi’ın Dönüşü (Bölüm VI) ‘da ortaya çıkan Oola hakkında temel detaylar dışında çok az şey biliniyor (karakteri Jedi’ın Dönüşü sırasında sadece kısa bir süre göründüğü için). Bununla birlikte, Oola’nın aslında Ryloth gezegeninde bir klan şefine doğduğuna inanılmaktadır. Dans etmeye adanmış, sonunda kendi dünyasını terk edecek kadar yaşlandığında Tatooine üzerinde çalışarak bir kariyer yaptı.

Oola’nın Tatooine’deki başarısı sınırlıydı, çünkü kıskanç bir rakip yüzünden hızla gözden düştü ve daha sonra Hutt Jabba yönetiminde köleliğe girmek zorunda kaldı. Jabba’nın sarayında ne kadar süre kaldığı bilinmiyor. Bununla birlikte, ölümü Max Rebo Band tarafından canlı bir performans sırasında hızla geldi. Jabba’nın dans sırasındaki ilerlemelerini reddeden Jabba, Oola’yı evcil hayvanı Rancor’a besleyerek misilleme yaptı; böylece genç Twi’lek’in hayatını ve kariyerini göz açıp kapayıncaya kadar bitirir.

Film sırasında Oola ilk kez ekranda göründüğünde, cimri bir balık ağı giysisi spor yapıyor; güzel yeşil cildi, ince vücudu ve siyah gözlerini sergiliyor. Her yerdeki Star Wars hayranları için Oola, kısa ömürlü görünümüne rağmen Star Wars evreninin en seksi kadınlarından biri olmaya devam ediyor. Prenses Leia'nın rezil Prenses Leia’nın rezil “metal bikini”. | Kaynak

2. Prenses Leia

Doğum: 19 BBY (Yavin Savaşından Önce) Ölüm: 35 ABY (Yavin Savaşından Sonra) Saç Rengi: Kahverengi Göz Rengi: Kahverengi Ten Rengi: Işık Tür: İnsan Üyelikleri: Skywalker Ailesi; Asi İttifakı; Yeni Cumhuriyet; Jedi Düzeni; Direniş Görünüşleri: Yıldız Savaşları: Yeni Bir Umut; Yıldız Savaşları: Force Arena; Yıldız Savaşları: Galaktik Savunma; Yıldız Savaşları: Battlefront II; Yıldız Savaşları: Kahramanlar Gökadası; Yıldız Savaşları: Sith’in İntikamı; Ahsoka’nın; Battlefront: Twilight Company

Prenses Leia (veya Leia Organa), siyasi ve askeri kariyeri onlarca yıl süren Luke Skywalker’in ikiz kız kardeşi idi.

Kötü Galaktik İmparatorluğa karşı mücadelelerinde İsyancı İttifak’ın başlıca liderlerinden biri olarak kabul edilen Prenses Leia, Birinci ve İkinci Ölüm Yıldızlarının yenilmesinde ve Palpatine’nin ölümünden sonra Yeni Cumhuriyet’in kurulmasında hayati bir rol oynadı. ve düşmüş İmparatorluğu. Kardeşi Luke’un talimatını takiben Leia, Gücün yolları hakkında çok şey öğrenmeyi bile başardı. Bununla birlikte, ileri eğitime rağmen, Jedi eğitimini Han Solo ile birlikte siyasi kariyeri ve yeni aile hayatı lehine hızla ihmal etti.

Miras

Politikadaki ünlü kariyerine ek olarak Leia aynı zamanda Karanlık Tarafın kurbanı olan Ben Solo (oğlu) ile bağlantısıyla da bilinir; Birinci Düzenin lideri olarak ortaya çıkıyor. Kötü Birinci Düzenin her ne pahasına olursa olsun durdurulması gerektiğini fark eden Leia’nın son eylemlerinden biri Rey’i Kuvvet yollarında sistematik olarak eğitmeyi ve oğlunu (Ben Solo) Karanlık Yüz’den kurtarmak için kendini feda etmeyi içeriyordu.

Kişilik ve Özellikler

Prenses Leia son derece zeki, hızlı zekâlı ve iyi liderliğin zorluklarına (ve gereksinimlerine) iyi uyum sağlamıştı. Ayrıca yetenekli bir konuşmacı, doğal pilot ve patlayıcı kullanımı konusunda iyi eğitimli (nadiren hedeflerini kaçırıyordu).

Bu kişilik özelliklerinin (ve yeteneklerinin) bir sonucu olarak Leia, Rebel Alliance’ın başarısının yanı sıra son yıllarda Direniş’in hayatta kalmasında çok önemli bir rol oynayabildi.

Metal Bikini

Zihinsel zekasına ek olarak Leia da oldukça çekiciydi. Carrie Fisher tarafından oynanan, Leia’nın en seksi anlarından biri, Hutt’un Sarayı (Jedi’ın Dönüşü) Jabba’daki meşhur “metal bikini” sahnesini içeriyordu. Bir dizi bornoz, bir pirinç sütyen ve tangadan (elbiseler tarafından gizlenmiş) oluşan bu karışık kıyafet, her yerde kadın hayranları tarafından en çok aranan Yıldız Savaşları kostümlerinden biri olarak kabul edilir. Sonuç olarak, Prenses Leia’nın Yıldız Savaşları evreninin en seksi kadınlarından biri olma mantığına karşı çok az kişi tartışabilir.

Darth Talon, Darth Krayt'ın yanında (solda). Darth Krayt ile birlikte Darth Talon (solda). | Kaynak

1. Darth Talon

Doğum: Bilinmeyen Saç Rengi: Yok Göz Rengi: Sarı Ten Rengi: Siyah Dövmeli Kırmızı Tür: Lethan Twi’lek Üyelikler: One Sith; Sith İmparatorluğu Görünümleri: Yıldız Savaşları: Miras (Çizgi Roman Serisi)

Darth Talon, Legacy çizgi roman serisinde ilk olarak Darth Krayt vesayeti altında Sith olarak ortaya çıktı.

“Üçüncü kuşak Sith” olarak Talon, Korriban’daki Sith Akademisi’nde büyüdü (starwars.fandom.com). Aslen Darth Ruyn’a çırak olarak hizmet veren Talon’un Kuvvet ile doğal yetenekleri, “One Sith” kurucusu Darth Krayt’ın saygısını ve hayranlığını kazanarak hızlı bir şekilde ilerlemesine izin verdi. Efendisine (Ruyn) Sith Tarikatına sadakat testi olarak vurduktan sonra, Talon hemen “El” rütbesine terfi etti ve onu Krayt’ın en güvenilir suikastçılarından (starwars.fandom.com) yaptı.

Eski

Darth Talon, döneminde galaktik olaylarda önemli bir rol oynadı. Daha sonra kısa bir süre çırak olarak aldığı Cade Skywalker ile bir dizi önemli karşılaşmanın ardından Talon daha sonra Skywalker (sonunda Krayt’ı bir düelloda öldürmeyi başardı) tarafından ihanete uğradı. Efendisinin ölümünden sonra Talon, Sith davası için gezegen hükümetlerini ortadan kaldırmasını ve gizlice sızmasını emreten Darth Nihl olarak bilinen yeni bir efendiye bağlılık sözü vermek zorunda kaldı.

Kişilik ve Özellikler

Çoğu Sith gibi Darth Talon da imparatoruna sarsılmaz bir sadakat göstererek hem soğuk hem de acımasız olarak kabul edildi. Bununla birlikte, Sith Düzeni’ne fanatik bağlılığına rağmen, Talon liderlik becerileri ve genç yaştan itibaren aşılama nedeniyle bağımsız düşünce kapasitesinden yoksundu.

Vücudunun tüm uzunluğu boyunca çok çeşitli siyah dövmeler yapan Talon’un kıyafetleri çok az şeyden oluşuyordu (ona maksimum esneklik ve çeviklik sağlamak için). Bu, siyah sutyen üst kısmı, eldivenler ve botlarla birlikte yüksek kesimli bikini tarzı bir taban içeriyordu. Şehvetli doğasıyla birlikte, Darth Talon kolayca Yıldız Savaşları evreninin en seksi kadını olarak kabul edilir.

Sonuç Sonuç/h2>

Kapanışta, kadınların hayati bir rol oynamaya devam ettiği açıktır. Yıldız Savaşları evreninin şekillenmesi. Bununla birlikte, bu karakterlerin birçoğu kadınsı güzellikleri ve takılar ile ünlü olsa da, rollerinin genellikle ilk göründüklerinden çok daha derin olduğu ve hem çizim çizgilerine hem de genel hikaye anlatımına önemli unsurlar sunduğuna dikkat edilmelidir. Halihazırda geliştirmeye giren çok sayıda Star Wars filmi, kitabı ve video oyunu ile, şimdiye kadar uzakta olan bu geniş galakside hangi yeni ve heyecan verici kadın karakterlerin ortaya çıkacağını görmek ilginç olacak.

Works Cited

Articles/Books:

“Aayla Secura.” Wookieepedia. Erişim tarihi 28 Mart 2020. “Brianna: Son El İşi.” Yıldız Savaşları: “Eski Cumhuriyet”. Erişim tarihi 25 Mart 2020.Erişim tarihi 28 Mart 2020. “Oola.” Wookieepedia. Erişim tarihi 26 Mart 2020. “Prenses Leia Organa.” Yıldız Savaşları: Databank. Erişim tarihi 28 Mart 2020. “Shaak Ti.” Yıldız Savaşları: “Güç Serbest Bırakıldı.” 27 Mart 2020’ye erişildi.

Images:

Wookieepedia (starwars.fandom.com)

© 2020 Rachel Anders

Yorumlar

HubPages Ağı hesabı kullanarak oturum açın veya kaydolun ve yayınlayın.

8192 karakterden 0’ı kullanıldıPost Comment

Yorumlarda HTML’ye izin verilmiyor, ancak URL’lere izin verilecek köprü. Yorumlar, makalelerinizi veya diğer sitelerinizi tanıtmak için değildir.

gönderme

Henüz yorum yok.

.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.