You dizisi 2. sezon fragmanı yayınlandı, 26 Aralık’ta başlıyor!

You dizisi 2. sezon fragmanı yayınlandı, 26 Aralık’ta başlıyor!

You dizisi 2. sezon fragmanı yayınlandı, 26 Aralık’ta başlıyor!

Yeni bir şehir, yeni bir kimlik. Ne sorun çıkabilir ki? YOU 2. Sezon, 26 Aralık’ta Netflix’te izleyicilerle buluşacak… Fragmanı videodan izleyebilirsiniz.

10 bölümden oluşan ikinci sezon tüm dünya ile aynı anda 26 Aralık’ta Netflix’te yayınlanacak. Supernatural dizisinin senaristlerinden Sera Gambla ve Love, Simon filmine imza atan Greg Berlanti‘nin yaratıcısı olduğu, başrolünde Gossip Girl ile tanınan Penn Badgley‘in yer aldığı Netflix dizisi You‘nun 2. sezonu için heyecanlı bekleyiş sürüyor.

Dizinin ikinci sezon kadrosunda; Penn Badgley (Joe Goldberg), Victoria Pedretti (Love Quinn), Amber Childers (Candace Stone), James Scully (Forty Quinn), Carmela Zumbado (Delilah Alves), Jenna Ortega (Ellie Alves), ve Chris D’Elia (Henderson) yer alıyor. Sera Gambla ve Greg Berlanti tarafından hayata geçirilen dizi, Caroline Kepnes’in kitabından ilham alınarak kaleme alındı.

Dizinin yapımcılığını Berlanti Productions, Man Sewing Dinosaur, Alloy Entertainment ve Warner Horizon Scripted Television üstlenirken, yürütücü yapımcılığında Berlanti, Gamble, Sarah Schechter, Leslie Morgenstein, Gina Girolamo ve Marcos Siega yer alıyor.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.