Zalim İstanbul ’un Şeniz ’i Mine Tugay ’ın eski halini gören şoke oluyor!

Zalim İstanbul ’un Şeniz ’i Mine Tugay ’ın eski halini gören şoke oluyor!

Meşhur oyuncu Mine Tugay, güzelliği ile sosyal medyada en fazla iltifat bölge isimlerin başında geliyor. Zalim İstanbul dizisinde canlandırdığı, dizi tarihinin en kötü kadınlarından olan Şeniz ’e karşın, Mine Tugay ’ın paylaşımlarına yapılan yorumlarda negatif bir ifade bulmanız fazla kuvvet olur.

Güzelliğinin yanı sıra zarafeti ve başarılı oyunculuk performansı ile de adından konuşturan Mine Tugay, son dönemde sosyal medyada bir hayli dikkat çeken paylaşımlara imza atıyor.

Hayranları ise bir konuda büyük hüsran yaşadı. Tugay ’ın doğal güzelliği olduğunu sanan takipçileri, eski estetiksiz halini görünce şoke oldu.

Behzat Ç. dizisinde seri katıl Suna rolünün yanı sıra Medcezir dizisindeki Ender Serez karakteri ile akıllara yazılan Mine Tugay, şimdilerde eski halleri ile de gündem oluyor.

Tugay ’ın estetiklik güzellerden olduğunu öğrenen hayranları bu duruma çok şaşırdıklarını ve hüsran yaşadıklarını dile getiren yorumlar yaptı.

Kusursuz fiziği, yüz hatlarının güzelliği ve her daim kibarlığı ile göz dolduran Mine Tugay ’ın estetiksiz hali sosyal medyada paylaşılmaya da devam ediyor.

Haberleri instagram’da takip et –> @

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.