Zümrüdüanka dizisinde son yılların en iyi geri dönüşü yapıldı!

Zümrüdüanka dizisinde son yılların en iyi geri dönüşü yapıldı!

FoxTV ekranlarının sevilen dizisi Zümrüdüanka, Kapadokya ’da zorlu hava ve doğa şartlarında, oyuncuların ve bütün ekibin özverili çalışmalarıyla yoluna devam ediyor. Alp Navruz, Ceren Yılmaz ve Selim Bayraktar ’ın başrollerinde yer aldığı dizide birincil 5 bölüm geride kaldı ve 6. yeni bölüm de 29 Şubat Cumartesi akşamı izleyicilerle buluşacak.

Hani futbolda bir deyim vardır, geri dönmek ve maçı olmak… bazı 3-0 gibi yenik bir durumdayken maçı 4-3 kazandığında yandan buna aynı fazla zorlama gibi gözüken başarıya imza attığında “mükemmel bir geri dönüş yaptı” denir…İşte aynı bir ifadeyi Zümrüdüanka dizisinde Zümrüt karakterine yaşam veren Ceren Yılmaz için söyleyebiliriz.

Ceren Yılmaz, daha dizi başlamadan Alp Navruz ’a yakıştırılmadı… Daha ilk fragman yayınlandığında yerden yere vuruldu. Pek oysa, oyuncuya hakarete varacak dek yüksek tonda eleştiriler yapıldı. Yılmaz, bu süreçte kulaklarını tıkadı ve işine baktı.Ama fazla etkilendiği de bir röportajındaki sözlerinden ortaya çıkmıştı.

Kim aldırmaz ancak… İlk birim ardından fazla ağır sözler işitti. İkinci bölümde de aynı bir tepki fark etti. Oysa son 3 bölümdür eleştiriler çabuk sona erdi ve takdir cümleleri ile anılmaya başlandı. Ekibin ne dek engebeli şartlarda çalıştığı da bu dönemde oyuncuların açıklamaları ile ortaya çıktı. -20 derecelere varan soğuklarda yapılan çekimlerde büyük özveri gösterildiği besbelli…

Futboldaki gibi dizilerde de “geri dönüşler” çok zordur.Ama Ceren Yılmaz, böyle bir geri dönüşün hikayesini yazdı. Ayrıca de 5 bölümde.Zira eleştiriler o kadar yoğundu oysa, o günden takdir edildiği, onore edildiği bir ortama 3-4 hafta içinde ulaşmak her oyuncuya nasip olmaz.

Bu noktada Alp Navruz ’un payını da unutmamak lazım.Oyuncu her ortamda partnerini destekledi ve moral verdi. Ceren Yılmaz ’ın fazla ağır eleştirildiği günlerden, takdir edildiği bugünlere sadece 5 haftada gelindiği düşünülür ise futboldaki “muhteşem bir geri dönüş” klişesini genç oyuncunun da yargı ettiğini söyleyebiliriz.

Zümrüdüanka dizisinin ayrıca sosyal ağ yansıması hem de reytinglerdeki başarısı, yapımın 2-3 sezon devam edebilecek bir proje olduğunu da ortaya koyuyor.

Haberleri instagram’da takip et –> @ dizihaberleri

Abone olun

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.